Районна газета

РОЗВИТОК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ – ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я ЖИТЕЛІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ

11 вересня на культурно-спортивному комплексі «Колос» під загальним керівництвом сектору у справах молоді та спорту Недригайлівської радержадміністрації та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради, проведено відкриту спартакіаду трудових колективів району, присвячену Дню фізичної культури та спорту

Спартакіада проводилася  з  метою розвитку найбільш популярних видів спорту,  пропаганди здорового способу життя, залучення населення до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

Змагання проводилися з таких видів спорту:  комбінована  естафета, штовхання ядра, стрибки з місця, канат, армреслінг, гирьовий спорт, стрільба з пневматичної гвинтівки, дартс.

Цей спортивний захід урочисто відкрили голова Недригайлівської районної державної адміністрації Сергій ПАНЧЕНКО, голова Недригайлівської районної ради Іван НАНКА та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради Ніна СЕРДЮК.

Під час свого виступу очільник району Сергій Панченко наголосив на необхідності популяризації спорту серед різних вікових груп населення та роду їх діяльності і побажав всім легких стартів та спортивних перемог.

В підсумку змагань серед 9 команд, які взяли участь спартакіаді  І місце виборола команда освіти Недригайлівської селищної ради, ІІ місце - команда Коровинської сільської ради,  ІІІ місце посіла спільна команда від  Недригайлівської райдержадміністрації та райради.

Слід зазначити, що кожен учасникзмагання своєю участю та особистим результатом уже отримав найвеличнішу перемогу  - перемогу над собою, своїми звичками, комплексами, страхами та переконаннями.

Загальні результати відкритої спартакіади трудових колективів району:

  • Освіта Недригайлівської селищної ради – 1 місце;
  • Коровинська сільська рада – 2 місце;
  • Недригайлівської райдержадміністрація та райрада – 3 місце;
  • Спортивно-оздоровчий клуб «Дивосил» – 4 місце;
  • Недригайлівська ЦРЛ та КЗ «Недригайлівський районний ЦПМСД» -  5місце;
  • Червонослобідська сільська рада – 6 місце;
  • Недригайлівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 7 місце;
  • Фінансове управління Недригайлівської райдержадміністрації – 8 місце;
  • Управління праці та соціального захисту населення Недригайлівської райдержадміністрації – 9 місце;