Районна газета

ЩОРІЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ НАСЕЛЕННЯ

З метою надання можливості населенню України самостійно оцінювати рівень власної фізичної підготовленості на керівників місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій було покладено завдання щодо забезпечення організації та проведення тестування серед громадян України, іноземців та осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах

В 2017 році, звертаючи увагу на показник залучення громадян до тестування (середній по країні - 0,5%) задовільний стан справ щодо здійснення цієї діяльності спостерігається в Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Миколаївській, Рівненькій та Херсонській областях (кількість залучених понад 1%). 

У той же час, незадовільно ця робота виконується в усіх інших областях, де кількість залучених громадян складає менше ніж 0,5%.

Такий низький показник залучення громадян до тестування зумовлений відсутністю відповідальності керівників усіх рівнів за створення умов для формування здоров'я населення шляхом залучення його до здорового способу життя, зокрема можливості самостійно оцінювати рівень своєї фізичної підготовленості.

Враховуючи вказане, Мінмолодьспортом порушено клопотання перед Кабінетом Міністрів України рекомендувати центральним та місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування посилити відповідальність керівників навчальних закладів, підприємств, установ, організацій, які віднесені до сфери їх управління, за належний рівень проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України у 2018 році, що сприятиме формуванню у населення України потреби в руховій активності та підвищенню рівня його фізичної підготовленості.

Сектор у справах молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації просить голів сільських, селищних рад, керівників установ, організацій та підприємств Недригайлівського району провести щорічне оцінювання до 26 жовтня та надати інформацію на Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (згідно п.6 Порядку проведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 № 1045 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 06.06.2018 № 461)).