Районна газета

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

З листопада 2017 року по лютий 2018 року проходили ігри відритої командної першості району з настільного тенісу 2017-2018 року

 Участі у змаганні взяли 6 команд складом 3 чоловіки з Недригайлівського та Липоводолинського районів, а саме: команда «Панасівка» - Ярошенко Володимир, Свирид Василь, Цендра Юрій (с.Панасівка, Липоводолинського р-ну), «Недригайлівці» - Пилипенко Григорій, Арістархов Сергій, Сердюк Ігор (смт Недригайлів), «ДЮСШ-тренери» - Нємцев Сергій, Курило Владислав, Єлец Вадим (смт Недригайлів), «Випускники ВПУ» - Козлов Вадим, Яловець Олексій, Стрельцов В’ячеслав (смт Недригайлів), «Ветеран» - Петрівний Василь, Гордієнко Сергій, Нишкур Валерій (смт Недригайлів), «ДЮСШ-учні» - Савісько Валерій, Циганій Олександр, Швидкий Антон (смт Недригайлів).

Змагання проводилися по круговій системі у два кола, зіграно 10 ігор. Переможці визначилися по більшій кількості виграних зустрічей. При рівній кількості перемог до уваги бралася особиста зустріч та різниця виграних та програних партій.

В підсумку 1 місце – команда «Панасівка», 2 місце – «Недригайлівці», 3 місце – «ДЮСШ-тренери».

Переможці та призери будуть нагороджені грамотами та призами 04.03.2018 року на ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» при проведенні відкритого турніру з настільного тенісу 2018 року на який запрошуємо жителів Недригайлівського, Буринського, Липоводолинського та Роменського районів незалежно від віку. Змагання будуть проводитися у двох вікових групах до 45 років і старше.