Районна газета

«ТАТО, МАМА, Я – СПОРТИВНА СІМ’Я»

В спортивному залі Недригайлівської дитячо-юнацької спортивної школи відбулися відкриті районні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я» участь в яких взяли представники Недригайлівської, Тернівської селищних рад та Коровинської, Засульської, Сакунихської сільських рад

Зі словами привітання до учасників звернувся заступник голови Недригайлівської райдержадміністрації Ігор Борисовський, який зазначив, що метою даних змагань є підвищення ролі сім’ї в системі фізичного виховання населення, організація активного сімейного дозвілля, популяризація здорового способу життя в колі сім’ї та родини.

Команди змагалися в семи естафетах: комбінована естафета з м’ячами, пролізь крізь обруч, сімейний обруч, стрибунець, хокеїсти, збери врожай, біг і стрибки зі скакалкою.

Протягом змагань впевнено лідирувала команда Сакунихської сільської ради, яка перемогла в чотирьох естафетах і в результаті посіла перше місце, на другому місці команда Засульської сільської ради, третє – Недригайлівської селищної ради.

Відмінне суддівство та проведення змагань забезпечили тренери Недригайлівської дитячо-юнацької спортивної школи Вадим  Єлец, Руслан Котеленець, Людмила Колот, Валерій Савісько, Юрій Шаповалов під керівництвом директора Сергія Нємцева.

Усі учасники отримали дипломи та призи від сектору у справах молоді та спорту Недригайлівської райдержадміністрації, солодкий подарунок від директора Недригайлівської дитячо-юнацької спортивної школи отримала наймолодша учасниця від Коровинської сільської ради.