Районна газета

ТРИ ГОЛИ НА РАХУНКУ СЕРГІЯ ПАВЛЕНКА

Цими лютневими днями уродженець Недригайлова Сергій Павленко відзначив свій полудень віку. В спортивних колах Посульського краю його добре знають як найкращого футболіста всіх часів

Працюючи в футбольному центрі «Барса», що в Сумах, Сергій Володимирович ділиться досвідом, футбольною майстерністю з підростаючим поколінням.
З нагоди ювілейної дати від дня народження легенди недригайлівського футболу на базі «Барси» відбувся товариський матч футзалістів. Зустрічалися команди ФК «Ветеран» (Недригайлів) та збірна викладачів ФЦ (Суми). Перед початком гри голова комітету ветеранів футболу Недригайлівщини Юрій Сердюк вручив імениннику Грамоту та цінний подарунок від Недригайлівської селищної ради і комітету.
Юрій Анатолійович також передав ювіляру вітання та найщиріші побажання від імені Недригайлівського земляцтва в Сумах та вручив відповідну Грамоту.
Церемонія нагородження завершилася врученням ветерану спорту пам’ятної футболки «Павленко 50» від імені обох команд футзалістів.
У цікавому поєдинку першим розпакував ворота суперника Сергій Павленко. Всього на його рахунку в цій грі три красені-голи.
Закінчився матч з переконливим рахунком 7:4 на користь команди викладачів.
Спортсмени зробили фото на згадку.