Районна газета

КРАЩИХ ГРАВЦІВ ВИЗНАЧИЛИ ВБОЛІВАЛЬНИКИ

Як і планувалося, на базі футбольного центру «Барса, що в Сумах, відбулася чергова товариська зустріч земляцьких команд – ФК «Ветеран» з Недригайлова та збірної Недригайлівського земляцтва в обласному центрі. Футзал видався досить видовищним і щедрим на голи

У збірній команді земляцтва грали: Віталій Маслак, Андрій Чортенко, Олександр Коваль, Микола Бережний, Анатолій Бойко.Футзальну честь команди гостей захищали: Юрій Сердюк, голова комітету ветеранського футболу Недригайлівщини, Руслан Дядченко, Ігор Пономаренко, Олександр Любивий, Ігор Постоєнко.
Головним суддею матчу був ветеран футбольного руху регіону Сергій Павленко. Він і зафіксував бойову нічию – 10:10.

 Цього разу кращих гравців визначали вболівальники. За їхнім рішенням найвправнішими були футзалісти: в команді гостей – головний інженер комунального підприємства селищної ради «Недригайлівводсервіс» Олександр Любивий, у збірній земляцтва – заступник директора «Барси» Олександр Коваль.
Наступна товариська зустріч цих земляцьких команд відбудеться наприкінці лютого і присвячуватиметься 50-річчю легенди Недригайлівського футболу Сергія Павленка.