Районна газета

ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ СЕЗОН 2016-2017 РР. ВІДКРИТО!

22 жовтня 2016 року на базі ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» відбувся районний турнір з волейболу, присвячений відкриттю сезону 2016 – 2017 рр.

Турнір є традиційним у Недригайлівському районі та проводиться з метою залучення до систематичних занять фізичною культурою і спортом людей різних вікових категорій.

В спортивній залі зібралися чоловічі команди ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ», смт Недригайлова та «Ветеран», жіночі команди відділення ДЮСШ Коровинської ЗОШ, смт Недригайлів та ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ».

Зі словами привітань до учасників турніру звернувся голова федерації волейболу, голова Недригайлівської районної ради І.В. Нанка, який привітав учасників та побажав чесної боротьби за перемогу.

Турнір розпочався зі гри жіночих команд ДЮСШ Коровинської ЗОШ та ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ». Результат: 2:0 на користь команди ДЮСШ Коровинської ЗОШ.

Друга гра між чоловічими командами смт Недригайлів та ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ». Результат: 2:1.

Продовжилися змагання грою жіночих команд ДЮСШ Коровинської ЗОШ та смт Недригайлів. Результат: 0:2.

Наступна гра чоловічих команд «Ветеран» та смт Недригайлів. Варто відмітити, що одним з учасників команди «Ветеран» був голова волейбольної федерації І.В. Нанка. Гра закінчилася з результатом 1:2 на користь команди смт Недригайлів.

У фіналі зійшлися жіночі команди смт Недригайлів та ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ». В напруженій боротьбі перемогла команда смт Недригайлів, з рахунком 2:0.

Останній матч відбувся серед чоловічих команд «Ветеран» та ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ». Молодість взяла гору і в результаті гри команда «Ветеран» поступилася з рахунком: 1:2.

Урочисте відкриття розпочалося з підведення підсумків пляжного сезону та нагородження переможців. Так, серед чоловіків кращими стали:

І – місце – Жмака Олексій та Таранченко Артем;

ІІ – місце – Миколаєнко Артем та Твердоус Микола;

ІІІ – місце – Закритий Володимир та Бережний Володимир.

Серед жінок:

І – місце – Коренева Аліна та Груздьова Ірина;

ІІ – місце – Острівна Юлія та Ткач Валентина.

Переможці та призери нагороджені грамотами та подарунками організаторами змагань.

За результатами районного турніру з волейболу, присвяченого відкриттю сезону призові місця розподілилися наступним чином:

Чоловіки:

І – місце – команда смт Недригайлів;

ІІ – місце – команда ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ»

ІІІ – місце – команда «Ветеран».

 

Жінки:

І – місце – команда смт Недригайлів;

ІІ – місце – команда ДЮСШ Коровинської ЗОШ;

ІІІ – місце – команда ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ».

Переможці та призери були нагороджені грамотами та призами. Голова федерації волейболу нагородив Пищика Павла – гравця команди ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ», як кращого гравця даного турніру.

В майбутньому у чемпіонаті Недригайлівського району 2016-2017 рр. можуть брати участь не лише ті волейбольні команди, що взяли участь у відкритті сезону, а й команди інших установ та організацій району, і особливо, команди сільських, селищних рад.