Районна газета

ЗМАГАЛИСЯ МАЙБУТНІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ

21 жовтня на базі Недригайлівського міжшкільного навчально– виробничого комбінату відбулась  районна спартакіада серед допризовної молоді Недригайлівського району 2016 року

Спартакіада серед допризовної молоді проводилася з метою удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених у правоохоронних органах, рятувальних та інших спеціальних службах.

Виховання молодого покоління українців почуття патріотизму, морально-психологічної стійкості, прагнення до занять фізичною культурою і спортом, є пріоритетними завданнями державної політики та важливою складовою фізичної підготовки юнаків до подальшого проходження військової служби.

В змаганні взяли участь допризовники Гринівського та Хоружівського НВК, Коровинської ЗОШ, Недригайлівської СЗОШ, Тернівської ЗОШ, Вільшанської ЗОШ та  ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ».

На урочистій церемонії відкриття учасників змагань вітали голова Недригайлівської районної ради І.В. Нанка та заступник комісара Недригайлівського районного військового комісаріату підполковник Ю.А.Лук’янов.

Звертаючись до учасників спортивного змагання виступаючі наголосили, що спорт  культивує в людині вміння чітко формулювати ціль та  послідовно, незважаючи на труднощі, її досягати, вміння працювати в команді, підкорюючи власний інтерес загальній меті та побажали всім спортсменам міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів та нових  перемог!

Змагання проходили за підтримки керівництва та працівників Недригайлівського МНВК, Недригайлівської ДЮСШ «Барса», спортивно-технічного клубу ТСО України, що забезпечили бездоганне проведення та суддівство цьогорічної спартакіади.

Упродовж змагань за результатами шести видів програми перемогу виборола команда ДПТНЗ «Недригайлівське - ВПУ»; друге місце здобула – Коровинська ЗОШ, а на третій загальнокомандній сходинці п’єдесталу опинилися допризовники – Гринівського НВК.

Кращими в окремих змагальних видах стали:

біг на дистанцію 100 метрів  (суддя – Савіська В., Колот Л.): Левчук Дмитро;

біг на дистанції 1 км (Котеленець Р., Нємцев С.): Данильченко Дмитрій;

метання гранати (суддя Ващенко М.): Рябко Олександр;

підтягування на перекладені (судя Євенко О., Лук’янов Ю.): Левчук Дмитро;

подолання смуги перешкод (Шолудько М.): Левчук Дмитро;

стрільба з пневматичної гвинтівки - (суддя – Олійник В., Пилипенко Ю.): Процюк Владислав

Кращим учасником спартакіади серед допризовної молоді Недригайлівського району 2016 року по кращим особистим показникам став Дмитрій Левчук – вихованець ДПТНЗ «Недригайлівського – ВПУ», якого особистою грамотою відзначив підполковник Лук’янов Ю.А. За волю до перемоги подарунком від Недригайлівського військового комісаріату нагороджений Кумеда Владислав - вихованець Гринівського НВК.

Усі команди-переможці турніру були нагороджені грамотами та призами, переможці в особистому заліку нагороджені грамотами та сувенірами організаторами змагань.

Найкращі учасники, що показали високі результати у видах змагань візьмуть участь в обласній спартакіаді допризовної молоді, де будуть захищати честь Недригайлівського району.