Районна газета

ОСЬ І ЗАКІНЧИВСЯ ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН 2016 РОКУ

9 жовтня відбулися футбольні матчі на Кубок голови федерації футболу Недригайлівщини 2016 року між командами «Іваниця», «Космос», «Коровинці», «Червона Слобода», а також відбулося підбиття підсумків Чемпіонату Недригайлівського району 2016 року

КСК «Колос» зустрів команди пронизливим, холодним, осіннім дощем та незважаючи на погоду наші футбольні команди показали прекрасну,  конкурентоспроможну гру.

По сліпому жеребкуванню першу гру випало зіграти ФК «Космос» та ФК «Коровинці». Незважаючи на те, що ФК «Коровинці» в Чемпіонаті Недригайлівського району змогли реабілітуватися після перших ігор і заслужено вибороти четверте місце, в матчі зі ФК «Космос» потерпіли поразку з рахунком 2:0 на користь Тернів. Голи були забиті досвідченим гравцем ФК «Космос» - Покущенком Олександром.

Другу гру грали ФК «Іваниця» та ФК «Червона Слобода». В 2016 році ФК «Іваниця» показали себе з найкращої сторони, конкуруючи з досвідченими футбольними командами вибороли ІІІ призове місце в Чемпіонаті району. На жаль, зустрівшись з досвідченими футболістами, переможцями Кубку голови федерації футболу Недригайлівщини у 2015 році футбольною командою «Червона Слобода», прогнозовано футбольна команда «Іваниця» отримала поразку з рахунком 2:0. Голами в ворота ФК «Іваниці» відзначились Лісний Руслан та Єлец Вадим.

Гра за ІІІ та ІV місце. В Кубку голови федерації футболу Недригайлівщини по результату ігор випало виборювати ФК «Іваниця» та ФК «Коровинці». Гра була практично рівною, тому переможців визначали за результатами пенальті. В результаті ФК «Коровинці» зайняли ІІІ місце в Кубку голови федерації футболу Недригайлівщини, а ФК «Іваниця» посів ІV місце.

В фіналі зійшлися команди ФК «Червона Слобода» та ФК «Космос» смт Терни. Ці дві команди завжди конкурують в перемозі за Кубки та Чемпіонати Недригайлівського району. В 2016 році ФК «Космос» смт Терни вибороли Кубок з футболу Недригайлівського району, стали переможцями Чемпіонату району 2016 року та в кінцевому результаті з рахунком 2:1 вибороли Кубок голови федерації футболу Недригайлівщини 2016 року, ставши при цьому абсолютними чемпіонами району 2016 року. Голами відзначилися: Федина Євген, Амошкін Владислав – гравці ФК «Космос» та Курило Ігор – гравець ФК «Червона Слобода».

В 2016 році в Чемпіонаті району з футболу приймали участь 9 команд: ФК «Іваниця», ФК « Червона Слобода», ФК « Космос» Терни, ФК «Олімпік – ВПУ», ФК « Хоружівка», ФК «Вільшана», ФК «Коровнці», ФК « Зеленківка», ФК «Недригайлів».

Хотілося відзначити та подякувати команді суддів футбольного сезону 2016 року, а саме: Євенко О.М. – кращому арбітру футбольного сезону 2016 року, Ковалю О.С., Виговському С.П., Виговському Д.С., Рогозіну М.А., Маслаку Б.М., Токарю А.С., Васільєву О.В.

По результату засідання федерації футболу Недригайлівщини:

В номінації кращий воротар нагороджується Зимогляд Валерій – гравець команди Іваницької сільської ради.

В номінації кращий гравець-ветеран нагороджується Яременко Анатолій – гравець команди Коровинської сільської ради;

В номінації кращий молодий гравець нагороджується Курило Владислав – гравець команди Червонослобідської сільської ради;

В номінації кращий бомбардир нагороджується Амошкін Владислав – гравець команди Тернівської селищної ради;

В номінації кращий нападник нагороджується Таранченко Владислав – гравець команди «Олімпік ВПУ»;

В номінації кращий півзахисник нагороджується Синявський Андрій – гравець команди Хоружівської сільської ради;

В номінації кращий захисник нагороджується Губарєв Сергій – гравець команди Недригайлівської селищної ради;

Кращим арбітром футбольного сезону 2016 визнано Олександра Миколайовича Євенка

В номінації кращий гравець Чемпіонату Недригайлівщини 2016 нагороджується Ткаченко Сергій – гравець команди Тернівської селищної ради «Космос».

В Чемпіонаті Недригайлівського району 2016 року футбольна команда Іваницької сільської ради зайняла третє місце.  Футбольна команда Червонослобідської сільської ради зайняте друге місце. Футбольна команда «Космос» Тернівської селищної ради стали Чемпіонами Недригайлівського району з футболу у 2016 році.

За результатами футбольних матчів за Кубок голови федерації призові місця розподілилися наступним чином:

І – місце – ФК «Терни» смт Терни;

ІІ – місце – ФК «Червона Слобода»;

ІІІ – місце – ФК «Коровинці»;

ІV – місце – ФК «Іваниця»

Переможці та призери були нагороджені грошовими призами, грамотами, кубками, та особистими статуетками федерації футболу Недригайлівщини, ВФСТ «Колос» АПК України та фінансової підтримки сільських, селищних рад Тернів, Червоної Слободи, Коровинець, Недригайлова, Хоружівки, Іваниці та ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ».