Районна газета

РАЙОННИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ МОЛОДІ ОБ’ЄДНАВ СПОРТИВНИХ, МОЛОДИХ ТА ЕНЕРГІЙНИХ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ

Із 5 по 7 серпня на території Вільшанської сільської ради у селі Філонове проводився традиційний відкритий районний спортивно-туристичний зліт молоді, присвячений 25-ій  річниці Незалежності України

Участь у ньому взяли команди сільських, селищних рад району: Недригайлівська, Вільшанська, Коровинська, Кулішівська, Маршалівська, Іваницька, Деркачівська, команди ЦРЛ, КЗ «Недригайлівський РЦ ПМСД», збірні команди Білопільського, Лебединського районів та м.Бурині. Цього року до нас вперше долучилися наші сусіди, сподіваємося, що з наступники роками кількість команд буде лише зростати. Прибічники здорового відпочинку зібралися, щоб помірятися силами у різних видах змагань, котрі, окрім суто спортивного гарту, потребують неабиякої спритності, кмітливості і колективізму.

День заїзду для туристів хоч і пройшов напружено, але сьогодні згадується з усмішкою та захопленням. Учасники змагань розміщувалася у наметах та мали з собою туристське спорядження. Для обладнання бівуаку кожній команді буде виділена конкретна територія, розмічена комендантом зльоту Юрієм Яценком.

Урочисте відкриття відбулося під керівництвом ведучих Аліни та Надії з м.Суми, які разом з діджеєм Артемом з перших хвилин зарядили всіх присутніх енергією та позитивом. Право урочистого підняття прапора отримали представники Вільшанської сільської ради, як господарі території, що гостинно прийняла учасників зльоту.

З вітальним словом до учасників зльоту звернулися заступник голови Недригайлівської районної державної адміністрації Ігор Борисовський, та голова районної ради Іван Нанка, які привітали учасників, та побажали їм підкорення нових рекордів та отримання незабутніх вражень.

Програмою зльоту передбачалося проходження спортивної та конкурсної програм. До спортивної програми входили змагання «Спортивне орієнтування», «Міні – футбол», «Пляжний волейбол». У конкурсну програму входили змагання «Туристична естафета», конкурс на краще оформлення бівуаку, конкурс «Представлення команди, туристичної пісні», конкурс «Перетягування канату», конкурс «Розпалювання вогнища».

Заступник голови Недригайлівської райдержадміністрації Ігор Борисовський та голова Іваницької сільської ради Сергій Олійник не залишали учасників зльоту ні на мить. Допомагали та підтримували учасників змагань на кожному етапі проходження, а наприкінці разом з головою Недригайлівської районної організації Товариства сприяння обороні України Володимиром Олійником організували поза заліком змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки. Найвлучнішим виявився представник Білопільського району Володимир Білоног.

Захід проводився за підтримки Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації. Метою туристичного зльоту був розвиток спортивного та оздоровчого туризму як виду активного відпочинку дітей, пропаганди здорового способу життя та залучення до занять туризмом. Тепла, сонячна погода, гарний настрій дали змогу всім учасникам зльоту відпочити, позмагатись, розважитись.

Кожен день змагань для молоді завершувався розважальною програмою, піснею біля вогнища, знайомством, спілкуванням між командами. Першого дня учасники мали змогу вивчити флешмоб та затанцювати усі разом під звуки енергійної музики, помірятися силами під час боїв.

Три дні промайнули швидко, та й за цей короткий проміжок часу учасники знайшли нових друзів, зустріли старих знайомих, відпочили та отримали новий заряд енергії.

І, звичайно, як і на кожних змаганнях, є переможці: 

І місце у конкурсі «Спортивне орієнтування» посіла команда Маршалівської сільської ради «Шалени патріоти»;

І – місце у конкурсі  «Міні – футбол» та «Пляжний волейбол»  - команда Недригайлівської селищної ради «Мамонт»;

І – місце у конкурсі «Туристична естафета» та «Перетягування канату» зайняла команда Вільшанської сільської ради «Вільшанський батальйон»;

І – місце у конкурсі «Краще оформлення бівуаку» та «Представлення команди, туристичної пісні» - команда РЦ ПМСД «Айболіт»;

І – місце в конкурсі «Розпалювання вогнища» - команда м.Бурині.

В загальнокомандному заліку призові місця розподілилися наступним чином:

І – місце посіла команда Недригайлівської селищної ради «Мамонт»;

ІІ – місце зайняла збірна команда Іваницької та Деркачівської сільських рад «Сусіди – козаки»;

ІІІ – місце – команда Вільшанської сільської ради «Вільшанський батальйон».

Переможці та призери були нагороджені сувенірами, грамотами та грошовими нагородами сектору у справах молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації. Грошову нагороду за перше місце надала спілка підприємців Недригайлівщини.

Отже, якщо ви полюбляєте активний відпочинок, велику компанію та розваги, готуйтеся до наступного туристичного зльоту.