Районна газета

ПРОВЕДЕНО ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «РОЗМАЙ» ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

24 травня у Білопільському дитячому будинку-інтернаті для дітей та осіб з інвалідністю відбувся обласний фестиваль «Розмай» з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, активну участь у якому взяли відвідувачі відділення соціально-побутової реабілітації дітей інвалідів Недригайлівського районного територіального центру

На фестивалі діти  мали можливість продемонструвати свої здібності та таланти у різних номінаціях та жанрах і найкращі були нагороджені грамотами та подарунками. Також було організовано виставку дитячих робіт декоративно-прикладного мистецтва, на якій жодна з робіт не залишилася поза увагою журі.

       Для дітей та гостей фестивалю було проведено святково-розважальну програму за участі аніматорів в ролях мультиплікаційних героїв, розваг на батутах та інших цікавих і розвиваючих ігор. Діти та супроводжуючі особи були забезпечені повноцінним та смачним обідом.

       По закінченню фестивалю усі учасники були нагороджені дипломами та відзнаками, а також заряджені гарним настроєм та позитивними емоціями.