Районна газета

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ – ОБ’ЄДНАВ НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ

Мало кому відомо, що в святі Дня Святого Миколая, прихована історія життя людини, яка жила у другій половині третього сторіччя. Він прославився своєю добротою, чуйністю і допомогою нужденним. Його батьки були правовірними людьми

Хлопчик з ранніх років виділявся серед інших особливою любов'ю і чуйністю, співчуттям до оточуючих, завжди допомагав бідним, роздавав убогим монети, залишаючи у своїх руках тільки необхідне. За добродушність і милосердя Миколай отримав велику подяку і шану від людей і був піднесений до рангу святих.

Сьогодні ж батьки в ніч напередодні торжества кладуть презенти  в дитячі шкарпеточки або взуття. Найчастіше це солодощі, цукерки, шоколад. Кажуть, що подарунки отримують добрі та слухняні дітки, а тим, хто погано поводився, покладаються лише камені або різочку (прутик). Проте маленькі хлопчики і дівчатка в очікуванні чарівного свята і подарунків не вередують і поводяться гідно, намагаючись сподобається Святому Миколаю.

Не кожний здатний зробити крок доброчинності, проявити турботу про людей, які сьогодні опинилися у скруті. Не кожний, але вони є і готові допомагати. Заради того, щоб підтримати та допомогти дітям відчути радість свята, поділитися з ними нашою увагою, розумінням та любов’ю Недригайлівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до Дня Святого Миколая проведено  благочинну акцію «Миколай про тебе не забуде!».  Діток привітали теплими словами та передали вітання від Святого Миколая тимчасово виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Олексій Васильченко та голова районної ради Іван Нанка, заступник голови Недригайлівської районної державної адміністрації Ігор Борисовський та директор Недригайлівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Панченко.

В цьому році до категорії дітей, які отримують подарунки від Св. Миколая увійшли діти з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, діти, що перебувають на стаціонарному лікуванні в дитячому відділенні центральної районної лікарні та прийомні діти.

Висловлюємо щиру вдячність диктору ТОВ «Посульський» Володимиру Сергієнку та сектору у справах молоді та спорту Недригайлівської райдержадміністрації, які зробили свій внесок у проведення акції.