Районна газета

ХАЙ БУДУТЬ ДОБРОТА І МИЛОСЕРДЯ ПОРУЧ З ВАМИ!

 

Святково одягнені, усміхнені, з надією на добро і привітну зустріч, діти з вадами здоров’я та їх батьки жваво поспішали до відділення соціально-побутової реабілітації Недригайлівського районного територіального центру соціального обслуговування

 1 грудня у Міжнародний день осіб з інвалідністю, тут проходила святкова зустріч під девізом  “Хай будуть доброта і милосердя поруч з вами”. Показ величі і краси людського добра та справжньої дитячої радості    гармонійно перепліталися з піснями, таночками, художнім читанням та прекрасними виробами  виставки.  

Зі  словами поваги,  доброти і батьківського піклування завітали на свято  голова районної громадської організації інвалідів Іван Миненко, який вручив дітям солодкі подарунки, а також директор районної друкарні Світлана Яременко.

Свято вирувало і дитячій радості не було меж. Та феєрверком їхнього задоволення були виступи аматорів дитячого розважального комплексу “Швайка” м.Ромни. Запальні пісні,  веселі ігри, розваги клоунів та їхні “солодкі” подаруночки заполонили чудове приміщення і дитячі серця.

І хоча за вікном було прохолодно і дощовито та кожна  дитина  була зігріта промінням щиросердечної доброти,  уваги і турботи.