Районна газета

Інформація про управління праці та соціального захисту населення Недригайлівської райдержадміністрації

ОНОВЛЕНО 19.01.2021

Адреса управління  праці та соціального захисту населення Недригайлівської райдержадміністрації:
вул.
Сумська, 5, смт Недригайлів, Сумської
обл.,42100.

Графік роботи: понеділок – четвер: 08-00 год – 17-15 год, п’ятниця: 08-00 год -  16-00 год., перерва: 12-00 год - 13-00 год. Вихідний: субота, неділя.

Тел. (05455) 5-27-54, факс (05455) 5-29-95.

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Начальник управління праці та соціального захисту населення Недригайлівської райдержадміністрації –
Бордун Віктор Іванович

ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ. НЕДРИГАЙЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ

Недригайлівський районний центр соціальних служб співпрацює з особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави

Повідомлення про корупцію обов’язково повинно містити ознаки – факти, порушення встановлених Законом України «Про запобігання корупції» (далі-Закон) вимог, заборон та обмежень для державних службовців, порушення яких є правопорушенням пов’язаним з корупцією, зокрема:

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Цю акцію щорічно підтримує міжнародна спільнота. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш як 100 країн світу активізували з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства. 

«КВІТИ ОСЕНІ» - МОЛОДІ ДУШЕЮ ТА АКТИВНІ

Є кілька періодів збору лікарських трав, один з них припадає на свято Івана Купала, яке завжди відзначаємо 7 липня. Вважається, що тоді вони набувають найбільшої чудодійної сили.

І дощик вранці накрапав та все ж зібралися по цілющі трави учасники клубу «Квіти осені», який організовано при відділенні денного перебування  Недригайлівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Вирушили в костянтинівські яри по купальське зілля.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Щороку 30 липня, починаючи з 2014 року, світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення поінформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, що стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину

Торгівля людьми є надзвичайно глобальною та прибутковою злочинною індустрією у світі. За рівнем доходів вона поступається лише продажу наркотиків та зброї.