Районна газета

Інформація про управління праці та соціального захисту населення Недригайлівської райдержадміністрації

ОНОВЛЕНО 13.07.2017

Адреса управління  праці та соціального захисту населення Недригайлівської райдержадміністрації:
вул.
Леніна,5, смт Недригайлів, Сумської
обл.,42100.

Графік роботи: неділок – четвер: 08-00 год – 17-15 год, п’ятниця: 08-00 год -  16-00 год., перерва: 12-00 год - 13-00 год. Вихідний: субота, неділя.

Тел. (05455) 5-27-54, факс (05455) 5-29-95.

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Недригайлівської райдержадміністрації –

Бордун Віктор Іванович

ПОДОРОЖ ДО ПУТИВЛЮ

 

На передодні Дня людей похилого віку та Дня ветерана, за підтримки територіального центру, була організована поїздка, для кубу Берегиня, в стародавнє місто Путивль

Пенсіонери відвідали  краєзнавчий музей, екскурсовод цікаво і змістовно розповіла коли було засновано місто. Путивль оспіваний у поємі  «Слово о полку Ігоревім». Саме тут, у Путивлі, Ярославна очікувала звісток про похід свого чоловіка Ігоря Святославовича.

ВИЇЗД МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМАНДИ ДО КОЗЕЛЬНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Мультидисциплінарна команда згідно затвердженого графіку 25.10.2017 року відвідала Козельненську сільську раду. В складі мультидисциплінарної команди: завідуюча відділенням соціальної допомоги вдома Звязка С.Д., завідуюча відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Кравченко Т.М., соціальний працівник Будко О.Я.

Команда відвідала пенсіонерів, члени якої мали можливість поспілкуватися з пристарілими та відповісти на всі питання, які їх турбували. Також була здійснена планова перевірка роботи обслуговування одиноких та самотніх громадян соціальними робітниками Гончаровою Л.А., Чорнобай Т.В., Волошиною О.М.

ХАЙ БУДУТЬ ДОБРОТА І МИЛОСЕРДЯ ПОРУЧ З ВАМИ!

 

Святково одягнені, усміхнені, з надією на добро і привітну зустріч, діти з вадами здоров’я та їх батьки жваво поспішали до відділення соціально-побутової реабілітації Недригайлівського районного територіального центру соціального обслуговування

 1 грудня у Міжнародний день осіб з інвалідністю, тут проходила святкова зустріч під девізом  “Хай будуть доброта і милосердя поруч з вами”. Показ величі і краси людського добра та справжньої дитячої радості    гармонійно перепліталися з піснями, таночками, художнім читанням та прекрасними виробами  виставки.  

БЛАГОДІЙНА ПРОГРАМА «ЗМІНИ ОДНЕ ЖИТТЯ»

Благодійна програма «Зміни одне життя» є проектом благодійного фонду «Зміни одне життя — Україна»

В інтернатних закладах України проживають дуже багато дітей, яким держава надала статуси дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та влаштувала у заклади, де вони проводять своє дитинство.