Районна газета

Дійти до проблем кожного

В управлінні Пенсійного фонду України в Недригайлівському районі 7 листопада 2013 року відбулося засідання «круглого» столу за участю лідерів громадських організацій учасників бойових дій та пенсіонерів із числа учасників бойових дій. На засіданні розглядались питання про співпрацю органів Пенсійного фонду України в Недригайлівському районі з громадськими організаціями  учасників бойових дій щодо забезпечення їх соціальних гарантій.

Начальник управління Г.О. Пилипенко запропонував можливість розгляду звернень інвалідів за місцем їх проживання та надання практичної допомоги  в отриманні документів, необхідних для призначення пенсій (підготовка запитів до установ та організацій про отримання довідок  тощо).

Заступник начальника управління А.І.Богославська повідомила про стан  пенсійного забезпечення учасників бойових дій в районі, про соціальні ініціативи Президента щодо покращення пенсійного забезпечення громадян, починаючи з 2012 року , а також відповіла на запитання присутніх на засіданні.