Районна газета

Платники Недригайлова збільшили торік надходження до бюджету Фонду на 17%

На урочистостях з нагоди відзначення переможців конкурсу “Почесний платник 2012 року” начальник районного управління ПФУ Григорій Пилипенко відзначив, що за 2012 рік від платників району на рахунки управління надійшло більше 30 млн. коштів за різними видами надходжень, що більше ніж у попередньому році на 16,7%. «Покращення показників наповнення бюджету Пенсійного фонду – це, перш за все, заслуга сумлінних платників», - зауважив Григорій Олексійович.

Серед бюджетних установ бюджетоутворюючими платниками є відділ освіти молоді та спорту Недригайлівської райдержадміністрації та центральна районна лікарня. Серед госпрозрахункових платників – ТОВ “Агробізнес ТСК”, ТОВ “Хоружівка”, філія “Курмани” ТОВ “Агро-Поліс”.

Для визначення переможців конкурсу бралися до уваги показники темпів росту фонду оплати праці та власних надходжень підприємств до бюджету Пенсійного фонду, зростання середньої заробітної плати на конкретному підприємстві у порівнянні з попереднім роком.

Переможцями конкурсу “Почесний платник 2012 року” серед підприємств, установ та організацій, що фінансуються з бюджету, визначено відділ освіти молоді та спорту Недригайлівської райдержадміністрації (начальник Олександр Токаренко), серед підприємств великого бізнесу – ТОВ “Агробізнес ТСК” (директор Михайло Ткаченко), серед підприємств малого та середнього бізнесу – філія “Курмани” ТОВ “Агро-Поліс” (директор Іван Чичик).

Фонд оплати праці відділу освіти за 2012 рік склав 16,3 млн. грн. До бюджету Фонду від цього платника торік надійшло майже 5 млн. грн. Це один з найбільших платників району.

Фонд оплати праці ТОВ “Агробізнес ТСК” за 2012 рік склав 3,7 млн. грн, що майже на 2 млн. грн більше ніж за 2011 рік. Чисельність працівників підприємства постійно зростає. За минулий рік з 60 осіб у січні кількість працівників у грудні збільшилась майже вдвічі. Середній розмір заробітної плати становив 3260,15 грн, у 2011 році – 2466,11 грн.

У філії “Курмани” ТОВ “Агро- Поліс” в 2012 році в середньому працювало 40 осіб. Від цього платника до бюджету Фонду надійшло 387,1 тис.грн. коштів. Середній розмір заробітної плати торік склав 2620,11 грн.

Відділ освіти молоді та спорту, ТОВ “Агробізнес ТСК”, філія “Курмани” ТОВ “Агро- Поліс” протягом року не мали заборгованості із заробітної плати, своєчасно сплачували належну суму єдиного соціального внеску.

Начальник районного управління Пенсійного фонду щиро привітав переможців конкурсу та подякував за відповідальне ставлення до своїх обов’язків платника.