Районна газета

Зміни до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску

Доводимо до відома фізичних осіб -  підприємців та юридичних осіб, що з 1 січня 2013 року набрали чинності зміни до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 08 жовтня 2010 року № 22-2, зареєстрованого в Міністертві юстиції України 01 листопада 2010 року за № 1014/18309  затверджених  Постановою правління Пенсійного фонду України  10 грудня 2012 року № 24-1.

         Просимо  забезпечити надання звітів щодо сум нарахованого  єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування органам Пенсійного фонду України з урахування вимог Порядку ( зі змінами).

         Управління Пенсійного фонду України в Недригайлівському районі надає страхувальникам безкоштовне програмне забезпеченням  "Автоматичне робоче місце – Єдиний внесок" для формування звітності встановленої форми до органів Фонду.

         За довідками звертайтесь до управління Пенсійного фонду України в Недригайлівському районі за адресою: смт. Недригайлів, вул.Леніна,1. каб.4, тел.5-21-36.

 

Начальник відділу ПОІСМ                                              О.П.Царко