Районна газета

МОЛОДІСТЬ – ПРЕКРАСНА ПОРА

Молодість! Пекрасна пора – пора надій, сподівань, пора, коли життя дає шанс для вдалого старту – тільки скористайся ним!

Для Владислава Вячеславовича доля вготувала досить цікавий життєвий шлях, яким він скористався!   Молодий, але наполегливий, знає чого хоче і вперто йде до своєї мети.

Владислав Вячеславович Правдюк, головний спеціаліст–юрисконсульт  управління Пенсійного фонду України в Недригайлівському районі з нагоди Дня юриста та за свою  наполегливу, плідну працю нагороджений цінним  подарунком Пенсійного фонду України – наручним годинником.  Це вже професійне визнання.

А дорога до вершин  професійної майстерності була зовсім нелегкою.  Народився Владислав Вячеславович в  с.Коровинці. Закінчивши середню школу вступив до Сумського державного університету, після закінчення якого, пройшовши  конкурсний відбір  на посаду  державного службовця був призначений головним спеціалістом–юрисконсультом  управління Пенсійного фонду в районі.  Дана посада – одна з  найвідповідальніших, а ще – складних, оскільки основними завданнями  юридичної служби є реалізація державної політики  в сфері пенсійного забезпечення, захист законних прав як громадян, так і управління, бездоганне дотримання законодавства.

Владислав Вячеславович сумлінно і відповідально ставиться до виконання своїх обов’язків, постійно шукаючи  шляхи до вдосконалення роботи, слідкує за змінами в законодавстві та проводить навчання із спеціалістами управління з правових питань. Завжди готовий прийти на допомогу: роз'яснити, допомогти,  адже юридична робота  потребує постійної відповідальності й уваги у виконанні важливих завдань.  За ці важливі риси його характеру і був відмічений Владислав Вячеславович за поданням головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області з нагоди професійного свята.