Районна газета

ВІД ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ЗАЛЕЖИТЬ РОЗМІР ПЕНСІЙНОЇ ВИПЛАТИ

РОЗМІЩЕНО 03.04.2014

Мрія українського народу нічим не відрізняється від кращих сподівань всіх цивілізованих людей – це життя в достатку та злагоді з собою, сім'єю, довкіллям у мудрій, гордій справедливій європейського рівня країні , відкритій світові, спрямованій у майбутнє — на це й спрямована соціальна політика уряду.

Сутність та призначення державних інститутів влади — помітне і правове впорядкування життя суспільства на принципах гуманізму, здійснення цілого ряду функцій соціального захисту людей, створення умов для розвитку громадянського суспільства. Держава повинна забезпечувати належні умови існування кожної людини. В поняттях соціальний захист людини вкладено багато складових, серед яких — пенсійне забезпечення.

Забезпечення належного рівня життя людей похилого віку в сучасних умовах та на віддалену перспективу на засадах соціальної справедливості, гармонізації відносин між поколіннями — така мета реформування пенсійної системи.

Приоритетним завданням сьогодення для працездатного населення — є виплата заробітної плати. Адже розмір призначеної пенсії прямо залежить від заробітної плати та страхового стажу.

А якщо враховувати те, що заробітна плата в окремих структурах і окремо взятих працівників встановлена менше мінімальної заробітної плати, що визначає Закон України “Про Державний бюджет України” (сьогодні це 1218 грн), то страховий стаж і заробітна плата будуть враховувати пропорційно сплаченим страховим внескам. Тобто проробивши повний місяць, а отримавши нарахування заробітної плати менше мінімальної заробітної плати, стаж буде зараховано, наприклад, лише за 10 чи 11 місяців, а не 12.

А це в свою чергу не дасть можливості отримати пенсію в окремих випадках навіть на рівні прожиткового мінімуму.

Те, що сьогодні робить управління Пенсійного фонду України проводячи інформаційно роз'яснювальну роботу з головами професійних спілок і підприємцями — це вже стан душі працівників управління, пов'язаний із відсутністю відповідальності роботодавців, не виконанням Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” в частині сплати страхових внесків за застрахованих осіб. Має бути вироблена жорстка позиція як з боку державних органів так і органів самоврядування, профспілкових лідерів, самих людей, прокуратури і суду, виконавчої служби і все повинно бути направлено на захист людей.