Районна газета

Недригайлівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

  ОНОВЛЕНО 01.02.2019

 

Адреса

42100, Сумська обл., Недригайлівський район, смт Недригайлів, вул. Сумська, 1

42500, Сумська обл., Липово-Долинський р-н, смт Липова Долина, вул. Роменська, 51

Начальник управління ЄМЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ
Телефон (05455)-52790
Факс (05455)-52790
E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сайт Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області:http://www.pfu-sumy.gov.ua/index.php

Основними завданнями Управління є:

1) облік платників страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та збору на обов'язкове державне пенсійне страхування;

2) збирання та акумулювання в районі внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та інших коштів, призначених для пенсійного забезпечення, ведення їх обліку;

3) призначення (перерахунок) пенсій;

4) забезпечення своєчасного і в повному обсязі фінансування та виплати пенсій, допомоги на поховання та інших виплат, які згідно із законодавством здійснюються за рахунок коштів Фонду та інших джерел, визначених законодавством;

5) ефективне та цільове використання коштів Фонду, інших коштів, призначених для виплати пенсій та щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці, удосконалення методів фінансового планування, звітності та системи контролю за витрачанням коштів, призначених для пенсійного забезпечення;

6) забезпечення функціонування в районі системи персоніфікованого обліку відомостей у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.
 


ЩО ТАКЕ ІНФОРМАЦІЙНИЙ КІОСК


 

 Щоденно працюють телефони, крім вихідних та святкових днів з 8.00 до 17.15 години, у п'ятницю з 8.00 до 16.00 години

Недригайлівське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області (05455)52136 (05452)51745 «гаряча” лінія
(05452)51543 (05455)55456 питання пенсійного забезпечення
(05455)52430 (05452)52302 питання платників страхових внесків

 


ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА  

Запрошуємо усіх громадян, які найближчим часом планують звернутися до управління Пенсійного фонду з питань призначення пенсій. Спеціалісти управління нададуть роз’яснення щодо порядку звернення за призначенням пенсій, переліку необхідних документів, особливостей підтвердження пільгового стажу, вимог до складання довідок про заробітну плату для призначення пенсій та нададуть відповіді на питання, які вас турбують. Зустрічі проводитимуться щочетверга (початок о 10.00)  в приміщенні управління Пенсійного фонду України в Недригайлівському районі за адресою: Недригайлів, вул. Леніна, 1. Отримати додаткову інформацію можна за телефоном 5-21-36.

 

 

НА СУМЩИНІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ СЕРВІС ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ «ПЕНСІЙНИЙ ДОПОМОГОМОБІЛЬ»

Участь у презентації Допомогомобіля в селі Сад Сумського району взяли голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО та голова правління Пенсійного фонду України Євгеній КАПІНУС

Як зазначив Микола Клочко, Сумська область є першою в Україні, яка придбала цей Допомогомобіль.

«Це говорить про те, що облдержадміністрація разом із керівництвом Пенсійного фонду в області працюють над тим, щоб покращити доступність послуг для населення, – говорив очільник області. – Цей сервіс дуже корисний, адже він наближає роботу державного органу – Пенсійного фонду – до конкретного пенсіонера. Я думаю, що варто з часом буде придбати додаткові автомобілі, і я впевнений, що невдовзі наш досвід перейме вся Україна».

ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЇ З 1 ГРУДНЯ 2018 РОКУ

РОЗМІЩЕНО 03.12.2018

Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» передбачено, що у поточному році двічі змінюється прожитковий мінімум. Перше підвищення пенсій на виконання відповідного закону проведено в липні (1435 грн), наступне - з грудня поточного року. Розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність з 01.12.2018 встановлено на рівні 1497 грн.

Недригайлівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України проведено перерахунок пенсій з урахуванням нового розміру прожиткового мінімуму для забезпечення виплати пенсії в нових розмірах в грудні ц.р.

ДВА В ОДНОМУ. ВІДТЕПЕР ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ МОЖНА ОТРИМАТИ У ФОРМІ ПЛАТІЖНОЇ КАРТКИ.

Пенсійний фонд України переходить на електронний документообіг. Це необхідно для того, щоб клієнти, звертаючись до Фонду, могли отримати послуги в будь-якому агентському пункті, а не тільки там, де подавали документи.

Електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) - це сучасний технологічний інструмент, який дозволяє не тільки отримати пенсію, оплату комунальних та інших послуг онлайн, а ще й повноцінно користуватися всіма державними електронними сервісами. ЕПП містить в собі електронний цифровий підпис, за допомогою якого людина фактично підтверджує свою особу і може подавати заяви до органів Пенсійного фонду, через мережу Інтернет. Також, людина може отримати доступ до пенсійної справи, до даних про стаж та заробітну плату, користуватися іншими сервісами державних органів. І безумовно, пенсійне посвідчення надає право користуватися всіма пільгами, які належать людині, як пенсіонеру.

ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ З 1 ТРАВНЯ 2017 РОКУ

РОЗМІЩЕНО 15.05.2017

Відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” з 1 травня поточного року розмір  прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб встановлено на рівні 1312,00 грн. У зв'язку з цим перераховані мінімальні пенсійні виплати та надбавки і підвищення до пенсій, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму.

     Мінімальний розмір  пенсії за віком, яка призначена до 01.10.2011 року, за наявності у чоловіків 25, а у жінок – 20 років страхового стажу, та мінімальний розмір пенсії за віком, яка призначена або перерахована з урахуванням стажу та заробітку після 01.10.2011 року, за наявності у чоловіків 35, а у  жінок - 30 років страхового стажу, встановлюється на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, та за кожний рік понад 25 років (призначених до 01.10.2011 року) або 35 років (призначених, перерахованих після 01.10.2011 року) для чоловіків та 20 (призначених до 01.10.2011)  або 30 років (призначених, перерахованих після 01.10.2011 року) для жінок розмір пенсії збільшується на 1 відсоток від розміру пенсії, яка обчислена відповідно до статті 27, але не більше 1 відсотка від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.