Районна газета

СВЯТО ВЕЛИКОДНЯ У ДИТЯЧИХ ФАНТАЗІЯХ

26 квітня 2019 року  в Тернівському ДНЗ  ясла–садок «Теремок» відбувся захід для дітей «Світле свято Великодня»

Довго, наполегливо та творчо працювали малята, готуючись до нього. Музичний керівник Мамонова Н.В. разом з вихованцями старших груп підготували великоднє дійство, яке було насичене художніми номерами та хореографічними композиціями, конкурсами.

Натхненно дзвеніли дитячі голоси про Великдень, писанку. Діти познайомились із звичаями та обрядами свята, залюбки грали в традиційні великодні ігри. Великоднє свято мало піднесений настрій та чудову атмосферу

В кожній віковій групі вихователі провели тематичне заняття «Гарна писанка у мене…». Діти вчили вірші, складали наввипередки розрізані на декілька частин картонні шаблони писанок, прикрашали їх пластиліном, розписували намальовані на папері яйця. У кожного створювалась писанка – неповторна,  проявлялась дитяча фантазія.

Виставку робіт, яка вже стала щорічною, разом з малятами готували вихователі. Розмальовували писанки, робили дряпанки, оздоблювали яєчка мозаїкою та аплікацією. Просто очі від розмаїття розбігаються! На святі панувала творча весела атмосфера із задоволенням фотографувались як діти, так і дорослі. Метою всієї проведеної роботи стало розкриття змісту святкування Великодня, примноження традицій українського народу.