Районна газета

УЧАСТЬ УЧНІВ ТЕРНІВСЬКОЇ ЗОШ І – ІІІ СТУПЕНІВ У «АНДРІЇВСЬКИХ ВЕЧОРНИЦЯХ» СМТ.ТЕРНИ

Щоб у нас усе було,
   Треба, щоб жило село.

Тоді будем панувати
І не будем лиха знати.

Ці  слова влучні до прекрасного дійства, яке підготували і провели на свято Андрія працівники культури Тернівської селищної ради. Поряд із досвідченими майстринями ансамблю «Терен-цвіт» до свята долучилися учні-старшокласники Тернівської ЗОШ Андрейцова Олександра, Пономаренко Єлизавета, Дудченко Ліза,  Смертьєва Діана, Кузьменко Карина, Смородкін Данило, Ковальов Євген, Номеровський Артем, Чернишов Роман , Вайнштейн Роман.

Незважаючи на всі життєві негаразди присутні справді відчули відродження народних календарних звичаїв і обрядів рідного краю, не один мрійливо згадав свою молодість. А чудово, професійно виконані народні пісні викликали і сум, і радісне задоволення,  і море оплесків.

Свято закінчилося, але тернівчани не думали покидати імпровізовану затишну оселю з теплою піччю, багатим українським столом, щедрими господинями, ролі яких майстерно виконали Тетяна Сургуч та Ганна Минюк, талановитими берегинями з «Терен цвіту» та їх керівником Людмилою Терещенко.

А робиться це для того, щоб не згасла пам'ять, традиції й обряди народні, щоб зберігалися моральні і духовні цінності, створені віками.