Районна газета

ПЕРШИЙ ДЗВІНОК ПОКЛИКАВ ДО НАВЧАННЯ ШКОЛЯРІВ

З нагоди початку нового навчального року 3 вересня, на Недригайлівщині в загальноосвітніх навчальних закладах району пролунали перші шкільні дзвіночки

На шкільне свято у селище Терни завітав і  голова районної державної адміністрації Сергій ПАНЧЕНКО, який привітав всіх учнів, вчителів та батьків  із святом  та побажав успіхів, високих досягнень та старання у навчанні.

Цей день став хвилюючим та святковим для 37 першокласників Тернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, 1 з яких на індивідуальній формі навчання. Поточний навчальний рік є особливим, оскільки першокласники вперше йдуть уже за програмою Нової української школи.

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

Зі словами настанови Сергій Михайлович звернувся до одинадцятикласників адже це останній рік у стінах рідної школи, за цей час вони мають підготуватися до успішної здачі зовнішнього незалежного оцінювання,  визначитися та правильно обрати свою майбутню професію, щоб не загубитися на подальшому життєвому шляху.

Підняття Державного Прапору України на території школи стало символом  віри у майбутнє нашої рідної держави.

Після урочистостей очільник району Сергій ПАНЧЕНКО особисто  перевірив  готовність загальноосвітнього навчального закладу до роботи за новими стандартами.