Районна газета

ЗАСЛУХАЛИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПІДГОТОВКУ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ ДО 2018 – 2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

По даному питанню під час засідання апаратної наради при голові Недригайлівської райдержадміністрації присутніх проінформувала начальник відділу освіти Недригайлівської райдержадміністрації  Альбіна ХОМЕНКО

У 2018-2019 навчальному році у підпорядкуванні відділу освіти  Недригайлівської райдержадміністрації перебуватимуть Тернівська ЗОШ І-ІІІ ступенів та 3 заклади дошкільної освіти, зокрема: Засульський  ЗДО  «Червона шапочка», Тернівський ЗДО «Теремок» та Курманівський ЗДО «Сонечко».

У новому навчальному році стартує Всеукраїнський проект «Нова українська школа».
З метою підготовки  до  роботи   в умовах  Нової української школи, відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації «Про підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів, навчально-допоміжного персоналу в галузі освіти у 2018 році» вчителі початкових класів, які забезпечуватимуть організацію навчально-виховного процесу в 1 класах за концепцією «Нова українська школа» навчалися на експрес-курсах на базі Сумського ОІППО.

Визначений  перелік  навчального обладнання, меблів та комп’ютерної  техніки, необхідний для створення навчального середовища для 37 першокласників Тернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

За попередніми даними  з 1 вересня цього року в Тернівській ЗОШ І – ІІІ ступенів прогнозовано  навчатиметься 278 учнів  що на 19 учнів (6,8 %) більше, ніж у минулому році.

Використано на ремонті роботи  коштів у сумі 16 600  грн з них 2 900 грн кошти районного бюджету та 13 700 залучені спонсорські кошти, а саме ремонт підлоги, поклейка шпалер, косметичний ремонт класної кімнати.

По Тернівській ЗОШ І  - ІІІ ступенів залишаються проблемними питання : капітальний ремонт туалетів на 2 та 3 поверхах закладу, ремонт шкільної їдальні та реконструкція закладу.

Проводяться  роботи по повірці газових лічильників, коректорів,  манометрів та  сигналізаторів газових котелень і топкових, а також їх технічне  обслуговування.

Здійснюються  заходи щодо підготовки необхідних документів на оформлення дозволів газової служби на пуск газу.

По Тернівському ЗДО ясла – садок «Теремок» на  2018 -2019 навчальний рік укомплектовано 5 вікових груп, які відвідуватимуть 120 дошкільнят (проектна потужність 105 місць). В 2018 році придбана жарова шафа. По всіх вікових групах та ігрових майданчиках проведено косметичний ремонт. Планується до початку навчального року провести ремонт музичної зали та холи. На опалювальний сезон заготовлено  60% дров.

У Засульському ЗДО «Червона шапочка» проведено профілактичний ремонт твердопаливного котла. Залишається провести косметичний ремонт закладу. На опалювальний сезон заготовлено 120 % дров.

Згідно рішення Засульської сільської ради від 22.06.2018 року на 2018- 2019 навчальний рік планується перевести заклад з трьох групового на двох груповий заклад. Прогнозовано у 2 групах даного закладу буде навчатись 51 дитина.

На даний час у Курманівському ДНЗ «Сонечко» проводиться заміна вікон на суму 23 000 грн. за кошти Курманівської сільської ради.  У 2018 -2019 навчальному році прогнозовано буде навчатись 15 дітей. Планується провести косметичний ремонт закладу та прилеглої території. Заклад опалюється централізовано.

У  Курманівському ЗДО «Сонечко»  придбано ноутбук на суму 8000 грн. за кошти ТОВ «Агрополіс», у Засульському ЗДО «Червона шапочка» придбано інтерактивну дошку на суму 31 200 грн із них  15000 грн – кошти депутата Недригайлівської районної ради Миколи Коваленка та 16 200 грн – кошти Засульської сільської ради.

У Засульському ЗДО  «Червона шапочка» придбано та встановлено дитячий ігровий комплекс на суму 150 000 грн. за кошти Засульської  сільської ради.