Районна газета

З 6 ЛЮТОГО ДО 19 БЕРЕЗНЯ ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО

Про підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання на Сумщині доповіла на апаратній нараді директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія ГРОБОВА

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО наголосив, що керівникам на місцях слід стовідсотково забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо порядку, умов, особливостей цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання.

За словами Вікторії Гробової, схема реєстрації, порівняно з попередніми роками, майже не змінилася: випускники закладів загальної середньої освіти, учні і студенти закладів професійно-технічної та вищої освіти, які у 2018 році складають ДПА у формі ЗНО, реєструються за місцем навчання. Для цього в закладах визначені особи, відповідальні за формування та відправлення реєстраційних документів учнів. Випускники минулих років, у тому числі студенти професійно-технічних закладів, закладів вищої освіти, які вже мають атестат про повну загальну середню освіту, роблять це самостійно або з допомогою пунктів реєстрації, що знаходяться в містах Глухів, Конотоп, Суми, Шостка. Усього в області функціонують 7 пунктів реєстрації.

Керівник управління повідомила, що відсьогодні упродовж двох тижнів буде проведено навчання-інструктаж для осіб, які залучатимуться до роботи в пунктах ЗНО в округах Суми, Конотоп, Охтирка, Ромни, Глухів, Шостка. До перепідготовки буде залучено 1 860 педагогічних та науково-педагогічних працівників області.