Районна газета

ЯСКРАВА ФЕЄРІЯ НОВОРІЧНО–РІЗДВЯНИХ СВЯТ

22 грудня в Палаці дітей та юнацтва міста Суми відбулося новорічно–різдвяне свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в якому взяли участь 7 учнів закладів освіти Недригайлівщини

Організатори заходу подарували учасникам яскраве дозвілля: цікаві конкурси, ігрові програми, пісні з нотками тепломорозного настрою.

Присутні отримали солодкі подарунки, позитивні емоції та незабутні враження.

25 грудня 2017 року 18 учнів закладів освіти Недригайлівщини взяли участь у новорічно-різдвяному святі в обласному академічному театрі драми та музичної комедії ім М.С.Щепкіна, яке відбулося за підтримки голови Сумської обласної державної адміністрації Клочка М.О.

Новорічні дива розпочалися вже у фойе першого  поверху театру. Дітей зустріли ростові ляльки – пелікани Білий Ведмідь та Панда, а у казкових будиночках організатори заходу усім вручили солодкі подарунки.

Завершила свято вистава  академічного  театру драми та музичної комедії ім М.С.Щепкіна «Різдвяна історія». Діти отримали велике задоволення від перегляду вистави та дійств, що відбувались на цьому заході.