Районна газета

ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ВЧИТЕЛІВ БІОЛОГІЇ І ХІМІЇ

22 грудня на базі Коровинської ЗОШ  І-ІІІ ступенів відбулося засідання творчої групи вчителів біології  і хімії  у рамках атестації педагогічних працівників

Районний методичний захід став саме тим простором, що надав можливість вчителю біології Коровинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чишко В. Б. продемонструвати свій досвід творчої діяльності, результати продуктивного особистісного розвитку в освоєнні нових технологій навчання біології на прикладі відкритого уроку  у 6 класі по темі «Будова, різноманітність та функції листка» та виховного заходу «Екологічна гра «Щасливий випадок».

Незаперечним є те, що Валентина Борисівна володіє тими компетенціями, яких навчає дітей. Вміло організовує заняття, створює невимушене доброзичливе, розвивальне середовище, в якому стає реальною можливість досягнення освітніх результатів учня, сформульованих як ключові компетентності. Вчителю вдалося організувати навчання так, щоб воно стимулювало інтерес, бажання разом думати і дискутувати, ставити оригінальні питання та оцінювати нестандартні ситуації, проявляти незалежне креативне мислення, формулювати ідеї, висловлювати різноманітні точки зору. Все це вмотивувало учнів до нових, на сходинку вищих здобутків з біології.

Підводячи підсумки роботи, методист райметодкабінету Сокрута О.О. зазначила, що природничі науки, як базові шкільні предмети,  є необхідними для створення уявлення про природничо-наукову картину світу, вони забезпечують учнів знаннями і вміннями, а використання інноваційних освітніх технологій дозволяють учителю створити оптимальні умови для виявлення задатків, розвитку інтересів і здібностей школярів, сприяють їх інтелектуальному розвитку.