Районна газета

Загальна інформація про відділ освіти Недригайлівської районної державної адміністрації

Начальник відділу освіти
 Недригайлівської райдержадміністрації

Хоменко Альбіна Миколаївна

   Дні прийому: вівторок з 8.00 до 10.00, четвер з 17.00 до 18.00

 
Наші координати:

42100, Сумська обл., Недригайлівський р-н,
смт Недригайлів, вул. Незалежності, 7
Телефон: (05455)5-21-57
Факс: (05455) 5-21-74
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

У КОРОВИНСЬКІЙ ШКОЛІ ПРОВЕДЕНО РЕФРЕШ-СЕМІНАР НА ТЕМУ «ПІДГОТОВКА ДО ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОЕКТУ «ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ»

На базі Коровинської  ЗОШ І-ІІІ ступенів 08.11.2017 року проведено районний рефреш–семінар вчителів початкових класів, основ здоров’я, заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти Недригайлівського району на тему «Підготовка до впровадження проекту «Вчимося жити разом» у закладах освіти району»

Учасники семінару заслухали інформацію про впровадження проекту «Вчимося жити разом» у закладах освіти району, відвідали відкритий урок основ здоров’я у 4 класі Коровинської ЗОШ по темі «Гігієна порожнини рота», побували на майстер–класі «Я роблю це так».

ВІДБУВСЯ РАЙОННИЙ СЕМІНАР РЕЗЕРВУ НА КЕРІВНІ ПОСАДИ

29 листопада 2017 року на базі Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, відбувся районний семінар резерву на керівні посади на тему «Методична рада – центр координування методичної роботи закладу освіти»

Заняття  проходило за трьома модулями. В межах теоретико-інтерактивного модулю семінару методист райметодкабінету Сокрута О.О. провела теоретичне інформування по темі, презентувала основні функції і завдання методичної ради, заступник директора по навчально-виховній роботі  Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Криштоп Л.М. проаналізувала особливості методичної роботи в опорному закладі, підготувавши змістовну презентацію.

Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Таланти багатодітної родини»

31 березня в м. Суми  на базі Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка відбувся  обласний конкурс Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини».