Районна газета

ТЕРЕНОВА ГРА «ЗВИТЯГА-2018»

Запрошуємо Вас взяти участь в Всеукраїнській тереновій грі «Звитяга-2018», яка відбудеться 5-8 травня на Волині.

Короткі тези щодо гри:

Що це?

Учасники діляться на дві команди (сотні), кожна з сотень має свій прапор і нарукавні пов’язки відповідного кольору. В перший день гри сотні розходяться по терену – великій промаркованій території (10-15 кв.км.), опівночі починається гра. Сотні три дні «воюють» за прапори, проводять розвідку, сходяться в «бою» (зірвав пов’язку – забрав «життя», яке відновлять згодом), проводять лісові ватри та відтворюють військовий устрій УПА. Це гарт тіла і духу.

ДОПОМОЖЕМО ДІТЯМ «ПОЧУТИ СВІТ»

«Серце до серця» – це подія, яка збирає всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям. А допомога – це більше, ніж слова….

З 2 по 22 квітня 2018 року в Недригайлівському районі буде проходити 13 акція "Серце до серця" під назвою «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами слуху, щоб придбати медичне обладнання для дитячої лікарені Сумської  області.

Акція реалізовуватиметься по всій Україні!!! У кожній області, кожному місті та селі. 

В НЕДРИГАЙЛІВСЬКОМУ РАЙОНІ СТВОРЕНІ УМОВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ, САМОРЕАЛІЗАЦІЇ ТА ФОРМУВАННІ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ПОЗИЦІЇ МОЛОДІ

На апаратній нараді при голові Недригайлівської райдержадміністрації 17 квітня, розглянули хід виконання районної цільової комплесної програми «Молодь Недригайлівщини на 2016-2020 роки»

Завідувач сектору у справах молоді та спорту Недригайлівської райдержадміністрації Оксана КУЧЕРЕНКО зазначила, щометою Програми є створення системи всебічної підтримки громадянської активності молоді, спрямованої на самовизначення і самореалізацію, формування необхідних для цього правових, гуманітарних та економічних передумов, надання соціальних гарантій шляхом консолідації зусиль місцевих  органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, бізнес сектору для проведення серії спільних заходів, направлених на самореалізацію молоді.

ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ В ЛІТНІЙ ПЕРІОД

З метою проведення повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року, просимо батьків та законних представників дітей пільгових категорій (від 7 до 18 років), жителів Недригайлівського району (Тернівська, Курманівська, Червонослобідська, Сакунихська, Засульська с/р) звертатися із заявами до сектору у справах молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації, що знаходиться за адресою вул..Сумська, 4, каб.№ 19

Безкоштовні путівки надаються:

дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування;

ДЕНЬ МОЛОДІ 2018

 

24 червня 2018 року традиційно в останню неділю червня проводиться День молоді. В цьому році на проведення даного молодіжного заходу будуть спрямовані не лише кошти районного бюджету, а й обласного, адже захід святкування Дня молоді в  Недригайлівському районі в цьому році був включений до календарного плану проведення молодіжних заходів управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

Це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. Юність і молодість - це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Цей час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань.