Районна газета

ДЕНЬ МОЛОДІ В НЕДРИГАЙЛОВІ ПРОЙШОВ УСПІШНО!

25 червня Україна святкувала день Молоді. Цього року Недригайлівшина активно сприяла різноманітному та цікавому проведенню ряду заходів для молоді

Святкування розпочалося спортивними заходами на КСК «Колос». Недригайлівською селищною радою були проведені турніри з шашок та шахів.

ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ВЛІТКУ

На апаратній нараді при голові Недригайлівської райдержадміністрації 5 вересня по даному питанню присутніх інформувала тимчасово виконуюча обов’язки завідувача сектору у справах молоді та спорту Недригайлівської райдержадміністрації Ірина Груздьова

 Фінансування вартості путівок до закладів оздоровлення та відпочинку проведено за рахунок коштів районного бюджету у сумі 50 000 тис. грн. та обласної субвенції у сумі 47 100 тис. грн.

 

ПОРЯДОК ПРОХОДЖЕННЯ МЕДИЧНОГО ОБСТЕЖЕННЯ ОСІБ, ЯКІ ВСТУПАЮТЬ У ШЛЮБ

Для осіб, що вступають, у шлюб, вельми важливо знати про стан здоров'я один одного. Необізнаність з даного питання може привести до негативних наслідків (зараження один одного важким інфекційним захворюванням, народження хворої дитини тощо)

Відповідно до ст. 30 Сімейного кодексу України наречені зобов'язані повідомити один одного про стан свого здоров'я. Держава забезпечує створення умов для медичного обстеження наречених. Порядок здійснення медичного обстеження наречених передбачений постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2002 № 1740 «Про порядок здійснення добровільного медичного обстеження осіб, які подали заяву про держану реєстрацію шлюбу».

«МОЛОДЬ ПРОТИ ТУБЕРКУЛЬОЗУ»

 

14 березня на базі Недригайлівського районного сектору з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації  Міністерства юстиції для підоблікових було проведено виховний захід присвячений відзначенню Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

За участю районної організації «Товариство Червоний Хрест» та підтримки фахівця Недригайлівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена лекція на тему: «Молодь проти туберкульозу».

ПРО ГРАНТИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДЛЯ ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ

На виконання Указу Президента України від 2 серпня 2000 року № 945 «Про гранти Президента України для обдарованої молоді» проводиться конкурс на отримання гранту Президента України для обдарованої молоді у 2018 році

Гранти Президента України для обдарованої молоді (далі - гранти) - це фінансова підтримка державою обдарованої молоді, що надається з метою реалізації соціально значущих творчих проектів у соціальній та гуманітарній сфері.