Районна газета

«КУМАСІ» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ОБЛАСНОМУ ПАТРІОТИЧНОМУ СВЯТІ

 

Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Кумасі» Курманівського СБК відомий багатьом жителям району

До складу колективу входять учасники різні за віком, поглядами на життя, але у співі – споріднені душі, віддані пісенному мистецтву. У репертуарі ансамблю українські народні пісні, твори українських  авторів, сучасних композиторів та їх обробки. Кожний виступ проходить з великою самовіддачею. Завдяки таланту аматорів, артистизму, оригінальністю, яскравістю виступів колектив користується популярністю у своїх слухачів.

 Учасники ансамблю уже багато років дарують свій спів усім поціновувачам народної творчості не лише на території своєї сільської ради, району, але і за його межами. Ансамбль постійний учасник районних культурно – мистецьких заходів, святкових концертів, театралізованих свят Днів сіл. Неодноразовий переможець районного  огляду – конкурсу «Пісенний віночок», районного фольклорного етнографічного огляду – конкурсу «Диво  калинове».  Керівник ансамблю Лілія ДРЕМОВА вже багато років працює з «Кумасями», підтримує колектив в усіх творчих задумах. Під її керівництвом виступи ансамблю заяскріли новими знахідками та успіхами.

10 серпня на урочистостях з нагоди святкування Дня  м. Буринь колектив став учасником  обласного патріотичного свята  «Вишивана  моя Україна». Нікого не залишила байдужим їх виступ. і показала всю широту, красу та глибину душі українського народу. І линула пісня про рідну землю та наш прекрасний край. Аматори продемонстрували на сцені високий рівень виконавської майстерності, запалили своїм творчим завзяттям всіх присутніх. Глядачі підспівували та аплодували    запальній українській пісні.

Для організації поїздки були використані спонсорські кошти  ТОВ «Агро-Поліс».