Районна газета

СВЯТО МОЄЇ КРАЇНИ

День Незалежності України – без перебільшення, найвизначніше свято всього українського народу. 24 серпня 1991 року Україна стала самостійною, стала творцем власної долі, нам повернуто горде імя – українці. Недригайлівщина достойно представила свій мистецький потенціал і з гордістю долучилася урочистими заходами до святкування.

23 серпня 2018 року пішою ходою керівництво району та громадськість селища урочисто поклали корзини квітів до меморіальних плит воїнів земляків, які загинули в зоні АТО та до підніжжя пам’ятника Т.Г.Шевченка.

Свято продовжилося концертом «Моя країно, моя молитво!» в КЗ «Центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради». Урочисті марші звучали у виконанні аматорського духового оркестру Недригайлівської селищної ради. З вітальними словами перед присутніми виступили голова Недригайлівської РДА Сергій Панченко та голова Недригайлівської районної ради Іван Нанка. Вони привітали присутніх з двадцять сьомою річницею Незалежності України, почесними грамотами та квітами нагородили кращих працівників підприємств та організацій району. Свою вокальну, сценічну майстерність демонстрували народні колективи Недригайлівського РБК та Курманівського СБК. Яскравих вражень додали виступи Ангеліни Гордієнко, Валерія Тарана, Ольги Токмань, Тетяни Щербини, Богдани Терещенко, Світлани Бузової та Лілії Дремової.. Хореографічні номери танцювальних колективів БДЮТ та ДМШ гармонійно вплелися в святковий віночок урочистого заходу. Глядачі отримали естетичну насолоду від неперевершених виступів митців. Емоційно, патріотично завершився захід яскравим виступом Діани Теслик, яка в пісні відобразила самобутність та незламний дух українського народу. На останніх акордах на сцену вийшли всі учасники свята. Глядачі теплими оплесками та щирими оваціями подякували за подаровані хвилини відпочинку.