Районна газета

«В ДУШІ НАРОДУ КОБЗАРЕВЕ СЛОВО»

В день народження Великого Кобзаря у бібліотеці для дітей проведено літературну світлицю «В душі народу Кобзареве слово»

Учні 4-х та 1-х класів Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст. декламували вірші та показали високі знання творчого й життєвого шляху Т.Г.Шевченка.

 

Сьогодні,  виховуючи патріотизм та любов і повагу до традицій нашої Батьківщини  ми  звертаємося до життєпису сина українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. Спираючись на слово Кобзаря,  хочемо домогтися розвитку не тільки інтелекту, а й душі дитини.

 Також спонукати учнів  до власної творчості. Навчити  любити та поважати спадщину, яку нам залишив поет, шанувати традиції нашого народу, а головне бути справжніми патріотами України.

«Я так її, я так люблю
Мою
 Україну убогу,
Що
 проклену святого бога,
За
 неї душу погублю!»

Ці слова великого генія нашої національної культури Т.Г.Шевченка вічні, як і сам Шевченко, як і сама Україна, наша Батьківщина. Немає України без Шевченка, немає України без Дніпра, немає України без народу… А в багатомільйонній українській сім’ї є великий син, Тарас Григорович Шевченко, геніальна творчість якого вічна! Тарас Григорович –  видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він – людина універсальних обдарувань та інтересів. Усе його життя і творчість тісно  пов’язані й  присвячені Україні та українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуть рідну мову, культуру та історію народу, а люди житимуть щасливими.