Районна газета

УСЕ НА СВІТІ – ВІД ЛЮБОВІ

Кохання – одне з піднесених, шляхетних і прекрасних почуттів! Без нього наше життя неможливе!  В цих словах була закладена основа  святкової  конкурсно-розважальної програми  «На крилах любові», що відбулася  10 лютого напередодні  Дня закоханих у Недригайлівському районному будинку культури

Саме в цей день кожен може наважитись відкрити  серце  своїй половинці в  ніжному і трепетному почутті  - коханні, подарувати валентинку, квіти, іграшку чи зізнання в своїх щирих почуттях. 

У глядацькій залі панувала неповторна романтична атмосфера. Конкурсні номери: «Отримай приз з ім’ям Валентин чи Валентина з підтверджуючими документами»,  «Знайди сердечко і склади слово», «Краще виконання пісні чи вірша про кохання», були присвячені світлому почуттю любові, надихали присутніх не лише на оплески та вигуки «Браво», а й зароджували кохання у серцях.

Музичний супровід концертної програми повністю відповідав тематиці заходу, його супроводжували ліричні композиції у виконанні Інни Сторчаки, Валерія Тарана, Антоніни Цицер, Каріни Долуди, Тетяни Щербини. Окрасою концерту став виступ Олега Бондарєва, який виконав прекрасні пісні про кохання на англійській мові під супровід гітари. Зачарували  присутніх виступи танцювальних колективів Недригайлівського БДЮТ, ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» та танцювальний колектив «Стиль» Недригайлівського РБК. Розважили глядачів своїми гумористичними сценками учасники драматичних гуртків  Червонослобідського, Мелешківського, Віхівського сільських клубів та учні Недригайлівського ВПУ. Глядачі бурхливими оплесками дякували аматорам сцени.

Символічними сувенірами були нагороджені учасники вечора, котрі брали участь в розважальних конкурсах  та святковій лотереї, призи  якої були надані Недригайлівською селищною радою. Особливий ажіотаж стало розігрування квитків на концерт гурту «Лісапетний батальйон».

Родзинкою свята став конкурс, у якому пари із залу освідчувалися в коханні.  Подружня пара Валентина та Олексій Дараган  з міста Лубни Полтавської області  - переможець, отримала сертифікат на романтичний вечір в ресторані–готелі «Старий млин», спонсором якого виступила приватний підприємець, голова туристичного кластеру  «Посулля» Ольга Прокопченко.

Всі глядачі та учасники заходу проявляли щиру зацікавленість протягом свята та були у захваті від концерту, подарунків та створеної організаторами святкової атмосфери.

Наприкінці заходу ведучі ще раз привітали  присутніх  із Днем Святого Валентина та побажали назавжди зберегти у своєму серці вічну казку кохання, і щоб саме його торкнулися стріли Купідона!