Районна газета

ВІДЗНАЧИЛИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ

9 листопада у актовій залі дитячої музичної школи відбулися святкові урочисті заходи до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва за участю працівників галузі культури району

«Ваша професія - особлива, адже ви покликані дарувати радість душі, наповнювати її високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне. Завдячуючи вам ми вчимося любити наш рідний край, пісню і танець українського народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями,» - зазначив голова райдержадміністрації Руслан Лаврик під час вітального слова.

Відзначення жодної події чи професійного свята в Недригайліввському районі не проходить без участі працівників культури та учасників художньої самодіяльності, які дарують радість і гарний настрій своїми виступами, вміють прикрасити будь-який захід.

Високої оцінки заслуговує щоденна праця, творчий неспокій та активна громадська позиція працівників відділу культури, туризму, національностей і релігій райдержадміністрації, який очолює незмінний керівник – Ніна Іванівна Маслак, а також працівників районного будинку культури та сільських закладів культури, Недригайлівської дитячої музичної школи, Тернівської школи мистецтв та бібліотекарів. Всі вони роблять вагомий внесок у збереження та примноження кращих мистецьких та культурних традицій нашого краю.

З найкращими вітаннями та побажаннями до присутніх у залі звернулися голова райдержадміністрації Руслан Лаврик, голова районної ради Іван Нанка, начальник відділу культури, туризму, національностей і релігій райдержадміністрації Ніна Маслак, директор районного будинку культури Анна Тимченко, директор дитячої музичної школи Олена Дядченко, голова районної профспілки працівників культури Людмила Різніченко та заступник директора центральної районної бібліотеки Ірина Кужель.

В урочистій атмосфері відбулося нагородження кращих представників галузі, які отримали дипломи управління культури і туризму облдержадміністрації, грамоти голови райдержадміністрації та районної ради, грамоти відділу культури, туризму, національностей і релігій Недригайлівської райдержадміністрації.