Районна газета

ГУЛЯЛА ЗЕЛЕНКІВКА НА ДЕНЬ СЕЛА

Вже майже 10 років жителі села Зеленківка святкують на початку липня (до дня Купала) День села

У таку гарячу літню пору 2 липня колектив працівників місцевої сільської ради організував для жителів яскраве свято, яке дає змогу відпочити і просто гарно провести час.

Із вітальним словом перед жителями сільської ради та гостями виступив Зеленківський сільський голова Павло Рябченко. Голова райдержадміністрації Руслан Лаврик також долучився до вітань з нагоди свята та зазначив, що зеленківська земля може гордитися своїми земляками. Як приклад, нещодавно відбулося засідання Недригайлівського земляцтва у м. Суми, яке було присвячене землякам – вихідцям Зеленківської сільської ради.

Присутніх зі святом також привітали голова Недригайлівської районної ради Іван Нанка, Вільшанський сільський голова Михайло Мельников та керуючий Зеленківським відділенням ТОВ "Українські Аграрні інвестиції" Олексій Рибалко. Михайло Віталійович, вітаючи жителів Зеленківської сільської ради, зазначив що дві сільські ради: Вільшанську і Зеленківську, поєднують не тільки спільні кордони, і ці зв’язки повинні міцнішати. Як приклад Михайло Мельніков зазначив, що старшокласники із Зеленківської сільради навчаються у Вільшанській школі.

Грамотами голови райдержадміністрації з нагоди свята було нагороджено Олексія Губченка – ветерана праці, Михайла Чміленка – завідуючого Зеленківським сільським клубом та Любов Бабкіну – завідувача фельдшерського пункту с.Зеленківка.

В центрі села було організовано розважальну програму, а для малечі - дитячі атракціони. Для учасників свята виступив хор «Берегиня» Недригайлівського районного територіального центру соціального обслуговування та місцеві артисти, які подарували чудову концертну програму.