Районна газета

ПОСУЛЬСЬКІ МОТИВИ

Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Візерунок» Комишанського СБК Недригайлівського району  (кер. Інна Косенко) є окрасою багатьох культурно–мистецьких заходів

Нещодавно  колектив був запрошений на  традиційне зібрання Недригайлівського земляцтва в м. Суми, яке відбулося в Сумському будівельному коледжі. На зустрічі  були присутні голова Недригайлівського  земляцтва в м.Суми І.Т.Бойченко, голова Недригайлівської районної державної адміністрації Р.В.Лаврик, голова  Недригайлівської районної ради  І.В. Нанка, члени земляцтва, жителі міста Суми – уродженці Зеленківської  сільської ради.

На їх запрошення народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Візерунок» вітав своїх земляків чарівними піснями, які нагадували про рідне село – маленьку батьківщину. Концерт вдався на славу, зігрів душі і створив чарівну атмосферу.

Тематично і жанрово у них різноманітний репертуар, чарівна й емоційна сила вокалу характеризують всіх учасниць колективу. Їх  виконавська майстерність та закоханість у мистецтво викликають захоплення, а пісні, що лунають від щирого серця і торкаються найпотаємніших куточків душі викликають лише позитивні емоції у глядачів.  Перший місяць весни став для цього творчого колективу багатим на концертну діяльність.  З виїзною  концертною програмою вони привітали жителів  сіл Кулішівка, Козельне, Зеленківка.