Районна газета

СЛОВО КОБЗАРЯ ЛИНЕ У ВІКАХ

Цього року минає 202-га річниця  від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – славного сина українського народу. З метою вшанування пам’яті великого поета 9 березня у смт Недригайлів відбувся мітинг «Живе в народній пам’яті Тарас»

До учасників урочистого зібрання звернулися голова Недригайлівської районної державної адміністрації Руслан Лаврик та голова Недригайлівської районної ради Іван Нанка: «Ім'я  Шевченка – це символ величі людського духу. «Його життя і  творчість – еталон мужності, честі, незрадливого служіння рідному народу і українській землі» - зазначив Руслан Володимирович.

Зі  словами вдячності генію українського народу, цінності його творчості в сучасному вихованні молодого покоління звернулися викладач державного професійно–технічного навчального закладу «Недригайлівське вище професійне училище» Ольга Луківна Лебедєва та заступник голови ради Недригайлівської районної організації ветеранів Василь Микитович Власенко.

202 роки минуло від дня народження Тараса Шевченка, але й сьогодні, як живий, говорить він зі своїми нащадками. Полум’яно та патріотично вірші великого Кобзаря читали учні Недригайлівської СЗОШ I – III ст.

На знак шани і пам'яті великого генія українського народу керівництвом району та громадою селища було покладено квіти до підніжжя пам’ятника Тараса Шевченка.