Районна газета

ПІДСУМКОВА НАРАДА ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ

12 лютого в приміщенні Недригайлівського РБК відбулась підсумкова нарада працівників галузі культури району, в роботі якої взяли участь заступник голови Недригайлівської РДА В. І. Марюха та начальник відділу культури, туризму, національностей і релігій Недригайлівської РДА Н. І. Маслак

У своєму виступі заступник голови Недригайлівської РДА Василь Іванович Марюха високо оцінив роботу галузі культури за минулий рік, відзначив рівень культурно–мистецьких заходів.

 

Начальник відділу культури, туризму, національностей і релігій Недригайлівської РДА Ніна Іванівна Маслак підвела підсумки діяльності галузі за 2015 рік, а також окреслила основні напрямки і завдання на 2016 рік. Вона зазначила, що незважаючи на низку проблем у районі збережено повну мережу закладів культури та не скорочено жодного робочого місця. У роботі творчих аматорських колективів досягнуто високих результатів, визнання  на обласному та районному рівні.

Окремо увага приділялась наданню платних послуг населенню закладами культури, розширенню платних дитячих та молодіжних розважальних програм.

Директор комунального закладу «Недригайлівська центральна районна бібліотека» Олена Миколаївна Міненко акцентувала увагу на основних проблемах сільських бібліотек, забезпеченням комп’ютерною технікою та інше.

Районний будинок культури є центром культурного життя району. Працівники всіх клубних закладів забезпечують творчу підтримку культурно – мистецьких заходів, що відбуваються в районі. За словами директора Недригайлівського РБК Анни Іванівни Тимченко працівники районного будинку культури та сільських клубних закладів постійно перебувають у пошуку нових форм роботи. Учасники творчих аматорських колективів активно беруть участь в обласних та районних культурно – мистецьких заходах, де займають призові місця. Повноцінну діяльність клубних закладів  забезпечує методичний кабінет РБК. Своєю злагодженою роботою вони сприяють тому, що культурно – мистецьке життя на селі удосконалюється.

В ході наради з  фінансових питань виступила головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу культури, туризму, національностей і релігій Недригайлівської РДА Тетяна Дмитрівна Жук.

Голова райкому профспілки працівників культури Недригайлівського району Людмила Миколаївна Різніченко ознайомила з  роботою райкому профспілки та відповіла на поставлені запитання.

Досвідом роботи сільських клубних закладів поділились директори Вільшанського, Курманівського та Іваницького СБК: Людмила Михайлівна Ломейко, Лідія Григорівна Качинська, Любов Михайлівна Тютюнник.

По закінченню підсумкової наради Ніна Іванівна Маслак подякувала всім присутнім за проведену роботу, побажала творчих успіхів та натхнення на майбутнє.

Матеріал надано методичним кабінетом
 Недригайлівського РБК