Районна газета

В ЧАРАХ КОХАННЯ

Напередодні Дня закоханих, 13 лютого в Недригайлівському РБК відбулась молодіжна розважальна програма, присвячена Дню Святого Валентина «В чарах кохання»

В програмі свята були конкурси між хлопцями та дівчатами, обрання пар, розіграші з глядачами, виступи молодіжних аматорських колективів та учасників команд КВК.

Протягом розважальної програми  п’ять хлопців і п’ять дівчат  брали участь в іграх та конкурсах: «Знайди свою половинку», «Поцілунок за відповідь» та  «Дуель». Глядачі пересвідчились, що учасникам не бракує фантазії та винахідливості – вони  охоче  змагалися, адже кожна пара намагалася здобути звання «кращої». Всі в залі активно вболівали за конкурсантів та підтримували їх оплесками.

Особливу активність проявили глядачі. В ході програми була проведена для них гра «Наша Таня гірко плаче» та конкурс «Склади слово».

Урізноманітнили програму вечора вітання від кращих солістів-вокалістів та аматорських танцювальних колективів району. Ліричні пісні про кохання прозвучали у виконанні Валерія Тарана, Юлії Баканової, Інни Сторчаки та Лізи Павленко.

Запальні естрадні танці «Снігова завіса», «Танго», східний танок презентували вихованці  Недригайлівського  будинку дитячої та юнацької творчості. Особливо порадував український танок у виконанні Дмитра Рижкова та Аліни Псарьової.

Цікавими та смішними стали виступи команд – учасників  районного конкурсу «Клуб веселих та кмітливих». Переможці – команда Недригайлівської СЗОШ I-III ст. «Хай Пре» та команда Віхівського СК щораз зривали овації залу.

За підсумками конкурсу було обрано дві пари переможців, але у коханні немає переможених. Тому, всі учасники молодіжної розважальної програми отримали заохочувальні подарунки від приватних підприємців району.   

У глядацькій залі панувала романтична атмосфера кохання. Це світле почуття доторкнулося до кожного з сердець учасників конкурсу, тож наприкінці вечора всі пари затанцювали вальс - танець всіх закоханих.