Районна газета

В СЯЙВІ НОВОРІЧНОЇ ЯЛИНКИ

Новий рік – дивовижне, таємниче, чарівне свято. Час подарунків, сюрпризів і приємних несподіванок. Важко знайти людину, яка б не чекала на це свято. Та що вже казати про дітей, коли в дорослих прихід Нового року викликає щиру усмішку та радість!

Отож, для того щоб подарувати дітлахам справжню казку, 4 січня в приміщенні Недригайлівського районного будинку культури відбулося районне дитяче новорічне свято «В сяйві новорічної ялинки», яке зібрало малечу з усіх куточків Недригайлівського району.

На свято завітали тимчасово виконуючий обов’язки голови Недригайлівської РДА В.І. Марюха та голова Недригайлівської районної ради І.В. Нанка.

Прекрасну захопливу казку присутнім продемонстрував колектив районного будинку культури та аматори сцени. Всі присутні у залі поринули у казкове дійство, головними героями якої були сучасна Баба Яга, Кощій, Білосніжка, непосидючі гноми, Зла Королева – капосниця, Зима та звичайно Дід Мороз зі Снігуронькою. Малеча із захватом спостерігала за героями та активно брала участь у конкурсі загадок, які провели Баба Яга та Кощій.

В ході дитячого новорічного свята діти мали можливість прослухати пісні у виконанні маленьких вокалістів Юлі Литвиненко, Єви Голь, Ніки Короленко, Лізи Винник, Інни Сторчаки, Ілони Євтушенко, Ангеліни Гордієнко та Анни Федорченко. Святковими новорічними піснями глядачів порадували вокальні ансамблі БДЮТ «Веселики», «Усмішка» та «Дзвіночки» (кер. Тетяна Токмань), а також вокальний ансамбль «Гармонія» Недригайлівського РБК (кер. Юлія Баканова). Додали казкового настрою танцювальні колективи БДЮТ «Чомучки», «Малята», «Сюрприз», «Забава» та «МаринаД» (кер. Марина Кравченко).

Новий рік для дітей – це час приємних сюрпризів, тому всі малюки, без винятку, отримали солодкі подарунки. По закінченню казкового дійства малеча із задоволенням розповідали вірші про зиму, Новий рік та різдвяні свята, за що отримували цукерки від Діда Мороза та Снігуроньки.

Та головний подарунок – відмінний настрій і добра пісня. Усі дітлахи йшли зі свята з радісними усмішками на обличчях, щасливими очима і відмінним настроєм. Так, Новий рік насправді чарівне свято!