Районна газета

Загальна інформація про відділ культури, туризму, національностей і релігій Недригайлівської районної державної адміністрації

ОНОВЛЕНО 05.01.2018

Відділ культури, туризму, національностей і релігій Недригайлівської районної державної адміністрації

 

Адреса відділу:
вул.Вишнева, 1, смт.Недригайлів, Сумська область, 42100

Роб. тел. (05455) 5-26-61, факс 5-26-61

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

«ПІДТРИМАЙ ВІКІМАНДРИ УКРАЇНСЬКОЮ»

Вікімандри – це один з проектів фонду Вікімедіа, найвідомішим проектом якого є всесвітньо відома вільна енциклопедія Вікіпедія

З 1 по 28 лютого пройде конкурс «Підтримай Вікімандри українською», метою якого є наповнення інформацією вільного ілюстрованого онлайн путівника довідковою інформацією про подорожі українською та іншими мовами.

ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

З метою увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні,  у читальному залі  Недригайлівської центральної районної бібліотеки, працює тематична книжкова виставка «Пам’яті Героїв Небесної Сотні»

Виставка присвячена трагічним подіям на Майдані, коли під час Революції Гідності з 18 по 20 лютого було поранено більш як тисячу людей, загинуло понад 100 протестувальників. Їх нарекли Небесною сотнею.

 

СОБОРНА МАТИ УКРАЇНА – ОДНА НА ВСІХ, ЯК ОБЕРІГ

СоборністьУкраїни це єдність усіх українців навколо головних ідей нашого майбутнього. Це неподільність наших земель: від Києва до Севастополя, від Донецька до Львова

22 січня 2018 року в Недригайлівському районному Будинку культури відбувся тематичний вечір та святковий концерт «Україно моя, ти одна як життя». Захід розпочався з  Державного Гімну та українських маршів, які звучали  у виконанні народного аматорського духового оркестру Недригайлівського РБК.

«ЛИЦАР УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ» ВІДСВЯТКУВАВ СВІЙ 85-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

Недригайлівщина - земля, яка гордиться своїми видатними людьми, своєю чарівною, привабливою природою, своєю історією

Це земля – багата своїми віковими традиціями, мовою, народними піснями, які передаються з роду в рід, з покоління в покоління. Це справді поетичний і пісенний край. Саме Недригайлівські простори виростили так багато видатних та талановитих людей.