Районна газета

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ «ВЕСНЯНИЙ НАСТРІЙ»

21 березня у стінах Недригайлівської дитячої музичної школи відбувся святковий  концерт учнів «Весняний настрій»

Захід був проведений в характері музично-літературного жанру, в якому перепліталися веснянки, хороводи, гагілки з музичними творами у виконанні учнів школи.

У театралізованому дійстві роль Зими, Веcни і Теплого Вітру чудово виконали Острівна Маргарита, Роменська Анастасія та Винокур Іван.

ЕКСКУРСІЯ ДО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ

14 березня до Недригайлівського краєзнавчого музею ДІКЗ "Посулля" завітали учениці комунального закладу Недригайлівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, група гувернерів

Цікаву і змістовну екскурсію для них провела науковий співробітник музею К.Д.Рогозіна.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

 

З метою вшанування учасників Революції Гідності 2013-2014 років та відзначення Дня Героїв Небесної Сотні у бібліотечних закладах проведені наступні заходи:

Вечір пам’яті «Тебе я любив. І любив Україну», який проведено в читальному залі з учнями 21 групи ДПТНЗ Недригайлівського ВПУ (майстер Заїка С.П.)  

СОБОРНА МАТИ УКРАЇНА – ОДНА НА ВСІХ, ЯК ОБЕРІГ

СоборністьУкраїни це єдність усіх українців навколо головних ідей нашого майбутнього. Це неподільність наших земель: від Києва до Севастополя, від Донецька до Львова

22 січня 2018 року в Недригайлівському районному Будинку культури відбувся тематичний вечір та святковий концерт «Україно моя, ти одна як життя». Захід розпочався з  Державного Гімну та українських маршів, які звучали  у виконанні народного аматорського духового оркестру Недригайлівського РБК.