Районна газета

НИНІШНІЙ ДЕНЬ – ДЕНЬ ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ

Сьогодні вся Україна відзначає День Гідності та Свободи. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року

Цього дня вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

Це  Герої Небесної Сотні та всіх українські воїни, які беруть участь у війні на сході держави, усі ті, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Напередодні свята, голова Недригайлівської районної державної адміністрації Володимир ДІХТЯР, спільно з Недригайлівським селищним головою Ігорем ОСТАПЧУКОМ , поклали квіти до пам’ятного знаку, захисникам полеглим за волю та незалежність України.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про всіх, хто віддав своє життя за Україну, серед яких і троє наших земляків-героїв  – Олександр ШОВТУТА, Сергій ГРИБЕНИК та Євген КЕРЕЧАНИН.