Районна газета

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ТЕРНАХ

У зв’язку з карантинною ситуацію в Україні тривалий час не проводилися виїзні прийоми громадян у мобільних пунктах надання безоплатної правової допомоги

15 вересня 2020 року начальник відділу Недригайлівського бюро правової допомоги Ірина ВАЛЮХ провела виїзний прийом громадян у Тернівській селищній раді Недригайлівського району. На консультацію до юриста звернулося 7 осіб, з трудових питань, про поділ спадкового майна, про зняття особи з реєстрації за рішенням суду та з соціальних питань. Також було роз’яснено громадянам, що за більш детальнішою консультацією їм потрібно взяти необхідні документи для вивчення даних питань та отримання більш конкретної юридичної допомоги.

Довідково:

Для забезпечення та реалізації своїх прав та інтересів, громадяни можуть звернутися до відділу Недригайлівського бюро правової допомоги Конотопського МЦ з надання БВПД за адресою: вул. Сумська, 13, смт. Недригайлів, Сумська область, тел.5-25-28, 5-25-29 з територіальним обслуговуванням смт Недригайлів, Недригайлівський район. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.