Районна газета

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ НЕДРИГАЙЛІЩИНИ!

В черговий раз змушений до вас звернутися. Епідеміологічна ситуація, що склалася в нашому районі на жаль, значно погіршилась. За останні дні зафіксовані нові випадки захворювання на COVID-19, підтверджено у 16 людей, серед них є і медичні працівники, одна людина померла. Такої кількості захворювання у нас не було з початку та на піку епідемії. Крім цього, спостерігаємо, що збільшення кількості випадків захворювання відбулося протягом останніх тижнів.

 

З цього приводу звертаюся до всіх голів територіальних громад, керівників підприємств та організацій району: протидія розповсюдженню коронавірусу на території району має бути першочерговим питанням.

 Неухильно дотримуйтеся на ввірених вам територіях усіх загальнодержавних рекомендацій. Від цього залежить життя мешканців ваших громад. Проводьте роз’яснювальну роботу, говоріть з людьми, пояснюйте їм усю небезпеку, яку несе із собою COVID-19, та важливість дотримання усіх карантинних заходів.

Користуйтеся засобами індивідуального захисту, показуйте на власному прикладі, як потрібно поводитися в ситуації,  адже лише так  ми зможемо зберегти здорову ситуацію в суспільстві під час вимушеного карантину.

На превеликий жаль, відчуття безпеки, яке в багатьох з’явилося після пом’якшення карантину призвело до спалахів епідемії та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території Недригайлівського району.

Шановні жителі району!

Прошу вас не піддаватися паніці та не розповсюджувати плітки, слідкувати за офіційними даними та інформацією, яку надають достовірні джерела.

Зупинити поширення коронавірусної інфекції ми зможемо змінивши своє відношення до цієї надзвичайної ситуації. Продовжуємо дотримуватися правил карантинних заходів, з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

І чим відповідальніше ми дотримаємося цих карантинних обмежень, тим швидше зможемо повернутися до звичного життя.

Будьте відповідальними! Будьте здорові!

Бережіть близьких, бережіть себе!

 З повагою

 Голова Недригайлівської районної

 державної адміністрації                                                      Володимир ДІХТЯР