Районна газета

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, З ПРИВОДУ СИТУАЦІЇ ІЗ ЗАХВОРЮВАНІСТЮ НА COVID-19

                       ДОРОГІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

Всі ми зараз відчуваємо помітну втому, незначне зростання депресії та падіння тривожності, у зв’язку з ситуацією із захворюваністю на COVID-19 в країні і в сьому світі

Літо в повному своєму розпалі і, звичайно, сидіти вдома неабияк важко.

 Нині епідемічна ситуація, з приводу захворюваності на COVID-19, на території Недригайлівського району, дещо змінилася. Збільшився відсоток захворілих. Подальше погіршення чи покращення епідситуації, безпосередньо залежить від кожного жителя району.

З початку епідемічного періоду, серед жителів району, підтверджено 4 випадки захворюваності на COVID-19. Серед них, 1 наприкінці травня отримав статус, офіційно одужавшого.

На сьогодні, 2 хворих перебувають на стаціонарному лікуванні в Роменській центральній лікарні,1 особа, знаходиться на самоізоляції вдома, виконує всі призначення сімейного лікаря.

Продовжується проведення забору біологічного матеріалу, для відправлення на дослідження, як контактних осіб, так і інших хворих, з підозрами на коронавірсну інфекцію.

Ситуація в районі контрольована.

Районною комісією, з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, проводяться позачергові засідання, з прийняттям відповідних рішень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVІD-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

Відповідальність, за збереження здоров’я та життя всіх нас, залежить від кожного особисто. Не дайте можливості з’єднатися ланцюгу коронавірусної інфекці та не знехтуйте всіма проведеними карантинними заходами!

Плануючи вихідні, відпустки, пам’ятайте, що коронавірус ніде не дівся. Люди й досі інфікуються, хворіють і помирають щодня.

Дотримуйтеся соціальної дистанції, ретельно мийте руки, подбайте про наявність засобів індивідуального захисту, обмежте коло свого спілкування. Якщо відчуваєте слабкість, помітили прояви симптомів хвороби, не гаючи часу, одразу зверніться до свого сімейного лікаря!

Будьте обережні, бережіть своїх близьких та рідних!

Дякую за свідомий підхід та порозуміння.

З повагою,

Голова Недригайлівської районної державної адміністрації
Володимир ДІХТЯР