Районна газета

ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА ПРИ ГОЛОВІ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

27 липня, під керівництвом голови Недригайлівської районної державної адміністрації Володимира ДІХТЯРЯ  відбулася апаратна нарада за участю заступника голови, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району

Голова районної державної адміністрації розпочав нараду із інформації щодо лабораторно підтверджених у районі випадків захворювань COVID-19.

 

Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Недригайлівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна НЕМЕНКО проінформувала присутніх про стан хворих на COVID-19 та повідомила, що дві людини знаходиться у лікарні, одна – на самоізоляції. Тетяна Володимирівна наголосила на дотриманні всіх карантинних заходів: правил особистої гігієни та соціальної дистанції, носіння масок та своєчасно звертатися до сімейного лікаря у разі поганого самопочуття.

Інформацію про стан соціальної роботи  з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги озвучила начальник служби у справах дітей Недригайлівської районної державної адміністрації Тетяна ІЩЕНКО.

На обліку в службі у справах дітей Недригайлівської районної державної адміністрації перебуває 66 дітей, які виховуються у 31 сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах. З них проживають на територіях:

Тернівської селищної ради 8 сімей/21 дитина;

Сакунихської сільської ради 3 сім’ї/5 дітей;

Курманівської сільської ради 1 сім’я/1 дитина;

Недригайлівської ОТГ – 6 сімей/12 дітей;

Вільшанської ОТГ – 8 сімей/15 дітей;

Коровинської ОТГ – 5 сімей/12 дітей.

Станом на 23.07.2020 здійснено 76 обстежень умов проживання та виховання дітей у  кризових сім’ях, проведено 13 профілактичних рейдів, виявлено 12 фактів безвідповідального батьківства (батьків попереджено про невиконання батьківських обов’язків).

Тетяна Валентинівна подякувала всім працівникам медичної сфери і наголосила, що про більшість випадків складних життєвих обставин у сім’ях повідомляють медичні працівники. Також важливим є призначення інспектора з ювенальної превенції Недригайлівського відділення поліції Роменського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області, оскільки одним із дієвих методів роботи із сім’ями, що перебувають у складних життєвих обставинах є складення адміністративних протоколів за неналежне виконання батьківських обов’язків.

«Але для покращення роботи є важливим налагодити співпрацю із сільськими та селищними радами в питанні своєчасного виявлення дітей, які опинились в складних життєвих обставинах для взяття їх на облік, надання допомоги чи вилучення дітей з неблагополучного середовища», — наголосила Тетяна ІЩЕНКО.

Директор Недригайлівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег ПАНЧЕНКО  зазначив, що з метою подолання складних життєвих обставин здійснено 35 соціальних відвідувань та складено 23 акти оцінки потреб дитини та її сім’ї (початкова оцінка потреб). У результаті проведеної роботи складні життєві обставини подолали 5 сімей.

Олександр ТЮТЮННИК, інспектор з ювенальної превенції Недригайлівського відділення поліції Роменського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області проінформував про те що, станом на 23.07.2020 здійснено 123 перевірки сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, проведено 61 рейд щодо виявлення в торгових закладах продажу неповнолітнім спиртного, тютюнових виробів, пива чи слабоалкогольних напоїв, виявлення неповнолітніх, які вчиняють правопорушення. За неналежне виконання батьківських обов’язків до відповідальності притягнуто 19 батьків, за вчинення насильства над дітьми 1 особу.

Іншим питанням апаратної наради розглянули стан виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» доповів Олександр ШЕРСТЮК,тимчасово виконуючий обов’язки  військового комісара Недригайлівського районного військового комісаріату. На виконання розпорядження голови Сумської ОДА від 23.03.2020 №115-ОД та протоколу наради від 02.07.2020 Недригайлівським районним військовим комісаріатом спільно з представником Недригайлівської районної державної адміністрації проведено перевірку стану військового обліку в сільських (селищних) радах, старостинських округах.

Виявлено ряд недоліків про які зазначив тимчасово виконуючий обов’язки  військового комісара Недригайлівського районного військового комісаріату.

Щодо проведення призову громадян на строкову військову службу виступив головний спеціалістзпитань мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органамиНедригайлівської районної державної  адміністрації Петро КОЛОУСОВ, який проінформував про те, що під час весняного призову 2020 року планове завдання на відправку призовників виконано, до лав Збройних Сил України направлено 15 призовників. З метою підвищення кваліфікації посадових осіб відповідальних за організацію та ведення військового обліку на підприємствах, в установах та організаціях, у виконавчих комітетах сільських, селищних рад неодноразово проводилися наради-навчання за участю керівництва районної державної адміністрації, районного військового комісаріату.

Наприкінці наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району  звітували про проведену роботу за минулий тиждень та основні напрямки роботи на поточний тиждень.

За результатами  апаратної наради  головою райдержадміністрації надано відповідні доручення.