Районна газета

ШАНУВАТИ ВОЇНА - ПОВАЖАТИ БАТЬКІВЩИНУ

Щоб вшанувати пам'ять тих, хто поліг в Афганістані та під час військових дій на території інших держав, поклонитися тим, хто прийшов із війни живим, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав було проведено ряд заходів

Представники органів влади, учасники бойових дій на території інших держав разом з військовими зібралися у парку Слави та Скорботи, щоб покласти квіти до пам’ятної колони, присвяченої загиблим учасникам бойових дій на території інших держав, пам'ятного знаку захисникам полеглим за волю та незалежність України, до могил загиблих на війні та всіх тих, воїнів, яких сьогодні вже теж немає.

 "Перш за все, ми вшановуємо мужність воїнів, яким довелось нести нелегку військову службу під час локальних війн, що вирували у різних країнах світу, та безумовно тих, хто захищає незалежність, територіальну цілісність, суверенітет нашої держави сьогодні. Вкотре з глибоким сумом згадуємо тих, хто віддав тоді найдорожче — своє життя. У збройних конфліктах на чужій землі вони гідно виконали свій обов’язок", - зазначив у своєму зверненні до присутніх очільник Недригайлівського району Сергій ПАНЧЕНКО.

Після покладання квітів для учасників бойових дій на території інших держав була організована урочиста зустріч-спомин.

Зі словами привітання до своїх товаришів звернувся голова Недригайлівської районної спілки ветеранів Афганістану Олександр ПЕДЬКО.

Пам'ять про всіх тих, хто відійшов у вічність вшанували хвилиною мовчання.

Військові побратими мали змогу поспілкуватися, згадати свою службу, поділитися цікавими історіями, а також прийняти у привітання художні номер від місцевих аматорів Тернівської землі.

Також протягом зустрічі лунав, нещодавно випущений компакт-диск, з піснями талановитого місцевого барда, воїна-афганця Олександра ПОСТОЄНКА.

Наше головне завдання сучасного життя - пам'ятати ціну війн та зберегти України для своїх нащадків.