Районна газета

ВИЙШОВ ПЕРШИЙ АУДІОАЛЬБОМ АВТОРСЬКИХ ПІСЕНЬ МІСЦЕВОГО БАРДА

«Давай згадаєм» - таку назву  має аудіодиск авторських пісень поета, композитора, співака і музиканта  - барда Олександра ПОСТОЄНКА. Ця невелика подія значна тим, що в історії культурного життя Недригайлівського району такий диск авторської пісні випущений вперше

Як стверджує сам автор - це диск пам`яті. А пам`ять - це те, що було, що пережито. В основу аудіозбірника покладені пісні про Афганістан і присвячений він 30 річниці з дня виводу військ з ДРА. Співак ніби звертається до своїх товаришів із взводу, з якими проходив службу, та до інших учасників бойових дій в Афганістані, згадати той час, коли вони потрапили в горнило чужої війни,  ще не знаючи життя. 

Фото тих років винесені на обложку аудиоальбому. Афганські пісні, виконані автором російською мовою, перемежовані з піснями рідною українською. В кожному творі змальовується краса української природи, рідного села Березняки, оспівується свідомий героїзм, засуджується безглуздя і страхіття війни.

Диск вміщає 19 пісень, які записані сумським звукооператором Олександром Гусаком і місцевим музикантом Дмитром Семоненком. Активна допомога у випуску диску належить Недригайлівській райдержадміністрації та членам районної спілки ветеранів Афганістану.