Районна газета

ПРОФІЛАКТИКА ШКІДЛИВОГО ВПЛИВУ АНТИСОЦІАЛЬНОГО ОТОЧЕННЯ

Однією з найгостріших проблем сьогодення є зростання рівня злочинності, тому надзвичайно важливо не піддатися впливу оточуючих з проявами антисоціальної поведінки і, тим самим, вберегти себе від можливих негативних наслідків такого впливу

Особливо актуальним дане питання є для суб’єктів пробації, яким надано можливість стати на шлях виправлення.

Так, 24 грудня, персоналом Недригайлівського районного сектору філії Центру пробації в Сумській області спільно з директором Недригайлівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олегом ПАНЧЕНКО з підобліковими суб’єктами пробації проведено бесіду індивідуально-профілактичногоспрямування: «Шкідливий вплив антисоціального оточення».
Тематика бесіди має на меті сприяння усвідомленню суб’єктами пробації шкідливого впливу антисоціальногоо точення на власну поведінку, вчинки та життя в цілому.
Керівник центру соціальних служб детально роз’яснив клієнтам пробації руйнівний вплив антисоціального оточення на особистість людини. Олег ПАНЧЕНКО підкреслив, що такий вплив зумовлює соціальну шкідливість шляхом спотворення соціалізації особистості, оскільки, досить часто, спричинює антисоціальну поведінку. Під час спілкування суб’єктам пробації доведено негативні наслідки такого впливу, зокрема, вживання наркотиків, психоактивних речовин, зловживання алкоголем та вчинення правопорушень.
«Вибір кола свого спілкування – особиста справа кожноїлюдини. Сподіваємося, що сьогоднішнє заняття допоможе правильно обирати своє оточення та зуміти сказати тверде «Ні» в разіпрояву негативного впливу з боку осіб з антисоціальною поведінкою», - зазначив Михайло ВЕРБИЦЬКИЙ, начальник уповноваженого органу з питань пробації.