Районна газета

ПРООН ПОШИРЮЄ E-LEARNING ЗІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ НА ВСІ РЕГІОНИ УКРАЇНИ

Як говорить керівник програми ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку в регіонах Мустафа САІТ-АМЕТОВ, дистанційна освіта має безліч переваг і набирає обертів в Україні та світі. Водночас є потреба в підвищенні обізнаності з питань сталого розвитку, щоб забезпечити економічні, екологічні й соціальні перетворення і передати майбутнім поколінням не тільки комфортний, а й придатний для життя світ.

Старт курсів заплановано на кінець січня 2020 року. Вони будуть доступні на освітніх платформах BУМ Online і Prometheus. Мова онлайн-курсів – українська, субтитри виконано англійською мовою. Онлайн-освіта є дистанційною, а тому доступною у будь-який час та будь-якій зручній для слухача локації.

Довідково. Проєкт Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) «Онлайн-освіта задля сталого розвитку» має на меті покращити доступ публічних службовців, представників бізнесу та громадських активістів до просвіти в галузі сталого розвитку.

Ініціатива належить Програмі розвитку ООН, яка реалізує проект «Онлайн-освіта задля сталого розвитку» за підтримки Уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Україна також долучилась до глобального процесу. У вересні 2017 року побачила світ Національна доповідь «Цілі сталого розвитку: Україна» з урахуванням специфіки національного розвитку, а 30 вересня 2019 року Президент України підписав Указ «Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року». Відтак сталий розвиток – єдиний можливий шлях для розвитку держави, економіки і громадянського суспільства.